Oturma alanlarında tüm gözlerin çevrileceği televizyon ünitelerinin dekorasyonu yapılırken, dekor tarzını ve kişiliğini yansıtmak mümkündür. Televizyon üniteleri, eskiden çok önemli değilken; günümüzün dekorasyon dünyasında pek çok salon veya oturma odasında televizyon ünitelerinin odak noktası olması ile farklı modelde birçok televizyon ünitesi modeli ortaya çıkmıştır.

Televizyon ünitesi dekorasyonu yapılırken; dekorasyon mağazalarında hazır halde satılan şık televizyon ünitelerinin kullanılmasının yanı sıra son zamanlarda, televizyon arkası dekorasyonunda da farklı malzemeler ile yapılan duvar dekorasyonları oldukça trend hale gelmektedir.

TAF DOĞALTAŞ - 0212 230 03 82: TV ünitesi doğal taş kaplaması
TV TELEVIZYON UNITESI ARKASI DOGAL TAS DUVAR KAPLAMA | Doğal ...
TAF DOĞALTAŞ - 0212 230 03 82: TV ünitesi doğal taş kaplaması
 

Televizyon üniteleri son dönemde oldukça farklı tasarımlarla dizayn edilmekte,  güçlü tasarımlar sebebi ile televizyon arkası dekorasyonunda değişiklik yapılarak odanın tüm havasını değiştirilebilmektedir.

Son dönemde oldukça trend hale gelen doğal dekorasyon modası ile birlikte, televizyon arkası dekorasyonunda da taş duvar uygulamasının popüler olduğunu görmekteyiz. Doğal taş dekorlu televizyon ünitesi modelleri, modern ve doğal tarzda bir oturma alanı dekorasyonu için en trend seçimlerden birisidir.

TV TELEVIZYON UNITESI ARKASI DOGAL TAS DUVAR KAPLAMA | Doğal ...
Doğal Taş Tv Ünitesi
Tv Unitesi Doğal Taş Kaplama | Doğal Dekor Blog
Doğal Taş Tv Üniteleri | Doğal Taş Televizyonu Üniteleri
Tv Unitesi Doğal Taş Kaplama | Doğal Dekor Blog
TAF DOĞALTAŞ - 0212 230 03 82: TV ünitesi doğal taş kaplaması
Tv Ünitesi Taş Kaplama | Tv Ünitesi Arkası Taş Kaplama
Doğal Taş Tv Üniteleri | Doğal Taş Televizyonu Üniteleri
Tv Ünitesi Taş Kaplama | Dekoratif Tv Ünitesi Taş Kaplama
doğal taş,doğal taş ustası,kültür taşı ustası,dekoratif taş ...
Plazma Arkası Taş Kaplama | Tv Arkası Taş Kaplama
 

Sezonda Çok Moda: Taş Duvar Uygulaması

Televizyon ünitesini dekore ederken, nasıl bir tarz yaratmak istediğiniz oldukça önemlidir. Hem farklı bir uygulama yapmak hem de rustik ve modern bir akıma uygun bir oturma alanı dekore etmek istiyorsanız, doğal taş dekorunu televizyon arkasında bulunan duvara uygulamak oldukça farklı bir seçimdir. Doğal taş uygulamasını yaparken, patlatma model taş denilen doğal taşlara yer vermeniz görüntüyü daha sokak havasında yapacaktır.

Patlatma Taş, Mermer, Traverten, Dekoratif Taş Kaplama
Doğal Taş Tv Üniteleri
 

Üç Boyutlu Duvar Kâğıdında Taş Görünümü

Doğal taş dekorlu televizyon ünitesi modelleri, doğal taşın yüksek maliyetli olması sebebi ile; bütçe açısından uygulama yapacak kişiyi zorlayabilir. Buna alternatif olarak da; üç boyutlu duvar kâğıdının doğal taş görünümünde olan modelleri çıkmıştır. Duvar kâğıdı, uygulaması daha basit bir işlem olmasından dolayı hem bütçe dostu hem de değişiklik yapması daha kolay bir uygulamadır.

Doğal Taş Tv Ünitesi | Doğal Taş Televizyonu Ünitesi
yatak-odasi-takimi - Tv Unitesi Modelleri
Sena Taş KapLama - Sena Taş KapLama
 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here