2021 yılına girerken sağlık problemlerinin en çok yaşandığı günümüzde bebek sahibi olmak giderek zorlaşıyor. Çoğu aile evde bebeklerine hem vakit ayırıyor hem de kendi işleriyle uğraşıyor. Ancak ne olursa olsun bebekleri hayatımızdan çıkardığımızda hayatın tadı tuzu kalmıyor.
Bebek bekleyen ailelerin tatlı telaşı en çokta ailenin yeni ferdi için seçilecek beşik modeli için yaşanır. Eğer bebeğin cinsiyeti belli olduysa hemen hazırlıklara başlanır. Bebeğin cinsiyeti elbette ki beşik seçiminde de önemlidir. Bebek erkek ise küçük beyefendi için en uygun beşik ve nevresim renklerine karar verme zamanı gelmiştir. Halk arasındaki yaygın geleneklere göre erkek bebeğe en güzel mavi renk yakışır. Bu yüzden yıllardır erkek çocuklar için mavi kıyafetler, mavi aksesuarlar ve mavi beşikler tercih edilir. Bu yıl turkuaz renginin moda olması sebebiyle mavi tasarımları turkuaz renge dönüşmüş olarak bulmanız kuvvetle muhtemel. Hem böylelikle farklı bir beşik rengine kavuşmuş olacaksınız fena mı?

Erkek Bebek Beşiklerinde Hangi Renkler Tercih Ediliyor?

Bebeğinizin uyku kalitesini en üst düzeye taşımak için özel olarak tasarlanan beşikler ve beşik aksesuarları yılın en moda renkleriyle buluşturularak erkek – kız demeden ışık saçıyor. Pembe ve mor tonları şöyle dursun, erkek bebekler için düşünülen kahverengi tonları, turkuaz tonları, yeşil tonları ve sarı tonlarının yanı sıra gri ve bej rengi erkek bebek beşikleri, gösterişli modellerle karşınıza çıkıyor. Çok fazla renk seçeneğinin bulunduğu erkek bebek beşiklerinde karar vermek siz ailelere düşüyor. Bebeğinizin rahat bir uyku çekebilmesinin yanı sıra son moda tasarımlarına da önem verilen beşiklerin fonksiyonel olması anne ve babaların işlerini kolaylaştırıyor. Sallanır mekanizmalar, çekmeceler, dönenceler ve tüller sayesinde bebekleriniz ihtiyacı olan şeyleri hep yanıbaşında bulabilecek. Ekstra koruma sistemleri ile bebeğinizi olası dönme ve düşme tehlikelerinden koruyarak içinizin rahat etmesini sağlayan beşikler sayesinde konforlu bir uyku bebeğinizin, keyfini sürmek ise sizin eğlenceniz olacak.

2021 Bebek Beşikleri

2011 Bebek Beşikleri

Beşik GittiGidiyor’da

Beşik GittiGidiyor'da

istikbal Bebek Beşik Modelleri ve Fiyatları

istikbal Bebek Beşik Modelleri ve Fiyatları

Bebek beşik modelleri 2021

Bebek beşik modelleri 2015

Bebek Beşikleri Modelleri › bebek, hamilelik, gebelik, hafta

Bebek Beşikleri Modelleri › bebek, hamilelik, gebelik, hafta

Sallamalı Bebek Beşikleri

Sallamalı Bebek Beşikleri

Beşik Modelleri ve Fiyatları

Beşik Modelleri ve Fiyatları

istikbal Bebek Beşik Modelleri ve Fiyatları

istikbal Bebek Beşik Modelleri ve Fiyatları

Erkek Bebek Beşikleri Galerisi

PAYLAŞ
Önceki İçerikŞezlong Modelleri

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here