Takım elbise denildiğinde herkesin aklına klasik bir giyim tarzı gelse de son dönemlerin modern erkekleri klasik takım elbise anlayışını da değiştirerek, daha renkli ve daha farklı takım elbise kombinlerine imza atıyor. Renkli gömlekler, renkli ve değişik desenli kravatlar ile siyah-beyaz ya da lacivert beyazın takım elbisede elde ettiği üstünlük son birkaç sezondur yıkılmakta. Hem şık gözükmek hem de stil sahibi bir erkek imajı yaratmak için takım elbise kullanırken oldukça dikkat etmek gereklidir. Doğru bir takım elbise seçimi, erkekleri şık ve tarz sahibi bir hale getirirken; yanlış bir takım elbise seçimi ise tam tersi bir imaj yaratır.

Takım elbise seçerken dikkat edilmesi gereken bir kaç püf nokta vardır. Bu noktalara dikkat edildiği takdirde, doğru bir takım elbise seçimi yapmak mümkündür.

Takım Elbisenin Kalıbı

Takım elbise seçimi yaparken; ilk dikkat etmeniz gereken adım takım elbisenin kalıbıdır. Takım elbisenin tam vücudunuza göre olması ideal görüntüdür. Bunun dışında; vücudunuza oturmayan, pot duran takım elbiseler sizi özensiz gösterir ve stil sahibi yapmaz.

Takım Elbise Ceketi

Takım elbiseyi gösteren belki de en önemli parçalardan birisi cekettir. Takım elbise ceketi, giyildiği anda omuz kısımlarından tam oturması gerekmektedir. Ceketin omuza tam olarak oturduğu bir görüntü, şık ve stil sahibi bir erkeğin görüntüsüdür.

Takım Elbise Pantolonu

Takım elbise seçimi yaparken, dikkat edilmesi gereken en önemli noktalardan birisi pantolon duruşudur. Takım elbise pantolonunun, giyildiğinde bel bölgesinden tam olarak oturması gerekmektedir. Pantolonun paça uzunluğunu ayarlarken de; ayakkabının üzerine tam olarak dökülmesine fakat kırışık bir görüntüye imkan vermemesine dikkat etmelisiniz. Pantolon boyunun tam ayarlanması, şık bir takım elbisenin altın kurallarından birisidir.

Erkek Takım Elbise NetWork

Erkek Takım Elbise NetWork

Erkek Takım Elbise Modelleri ve Fiyatları Boyner’de

Erkek Takım Elbise Modelleri ve Fiyatları Boyner'de

Klasik Takım Elbise Modelleri

Klasik Takım Elbise Modelleri

Takım Elbise

Takım Elbise

Slim Fit Kareli Takım Elbise

Slim Fit Kareli Takım Elbise

OTHER gt; 2 Takım Elbise 499 TL

OTHER gt; 2 Takım Elbise 499 TL

Elbise

Elbise

Erkek Takım Elbise Modelleri ve Fiyatları Boyner’de

Erkek Takım Elbise Modelleri ve Fiyatları Boyner'de

 

Erkeklerin Şıklık Silahı: Takım Elbise Galerisi

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here