Küçük evlerde bütün odalar küçük hacimlere sahip olmaktadır. Bu durum odaların dekorasyonlarında oda dizaynları çok meşakkatli olmakta, farklı fikirlerin doğmasına ve uygulanmasına yol açmaktadır. Oda küçük olduğu için yatak odasında ki mobilyalar dekore edilebilir boyutlara getirilmeli veya duvarla kullanılarak dekorasyon yapılmalıdır. Küçük yatak odaları için küçük yataklar, küçük dolaplar, küçük giyinme aynaları seçebilirsiniz. Bu seçimler ile küçük yatak odaları dekore edilebilir. Bunun dışında yatak odası dekorasyonu için ve geniş alan bırakmak için duvara monte yatak çeşitleri tercih ederek yatak odası dekorasyonu yapabilirsiniz.

Duvara monte yataklar duvarlarda yer alan nişlerin içine girerek normal duvar gibi görünerek oda estetiğini bozmazlar. Bu özelliklerinden dolayı tabanları düz bir levha veya ahşap şeklinde tasarlanmakta ve imal edilmektedir. Duvara monte edilmiş yataklar genel itibari ile küçük yataklar tercih edilerek hem yatak odanızı büyük ve geniş gösterebilir hem de yatak düzeltme, çarşaf serme gibi sıkıntılardan kurtulabilirsiniz.  Duvara yatak monte etmek için öncelikle dayanak olarak kullanacağınız duvarın sağlam ve dayanıklı olduğunu test ettirmelisiniz. Duvarınız sağlam değilse yatak katlanmış haldeyken düşebilir, size ve etraftaki eşyalara zarar verebilir.  Bu nedenle bu konuya azami titizlik gösterilmelidir. Bir diğer dikkat edilmesi gereken nokta da seçilecek olan yatak çeşididir. Katlanabilir yatak türlerinden kaliteli malzemeden yapılmış, bilinen markalarca üretilen rahat, kaliteli ve ortopedik özelliklere sahip yatak türleri tercih edilmelidir. Bu tür yatakların duvara sabitlenme noktaları özel malzemelerden yaptırılarak yatağın ömrünün uzun olması sağlanmalıdır.

Sizlerde küçük yatak odalarına sahipseniz duvara monte yatak çeşitlerini tercih edebilir, yatak odanızı estetik ve geniş olarak dekore edebilirsiniz.

T19

T19ranza ,duvara monte ranza
ranza ,duvara monte ranzaDuvara Monte Edilebilen Yatak Modelleri
Duvara Monte Edilebilen Yatak Modelleri

Fonksiyonel ranza, duvara monte yatak, duvar katlanır yatak

Fonksiyonel ranza, duvara monte yatak, duvar katlanır yatak

Duvara Monte Tek Kişilik Yatak İKEA Modelleri Fiyatları

Duvara Monte Tek Kişilik Yatak İKEA Modelleri Fiyatları

Duvar yatak mekanizması, katlanır duvar yatağı, duvara monte

Duvar yatak mekanizması, katlanır duvar yatağı, duvara monte

2015 Sitemizde ki duvara monte katlanır yatak ile ilgili

2015 Sitemizde ki duvara monte katlanır yatak ile ilgili

 

Gallery of duvara monte yatak

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here