Eviniz her bölümünde verdiğiniz şıklık sınavı, yemek odası bölümünde de kendini gösteriyor.

Hem kullanışlı, hem zarif ve şık duracak yemek odası tercihleri arasına yeni bir seçenek daha eklendi: IKEA. IKEA kendini yemek odasında da gösterdi ve büyük bir şıklık sundu. Bu bölümdeki görsel şıklığın, yemek masasındaki  size eşlik kişilerin yüzlerine de yansıyacağından emin olabilirsiniz. İkea kaliteli, şık, zarif ve görsel açıdan oldukça dikkatleri kendine çeken modellere sahip. Kaliteli ve sağlam mobilyalarla karşınıza çıkıyor.

IKEA, kolay monte edilebilen ve ahşap ağırlıklı mobilyalar, geri dönüşüme destek veren ve kullanış bakımından kolaylık sağlayan modeller üretmeye devam ediyor.

Mobilyalarında antika vernik ağılık çalışan, aynı zamanda; siyah, beyaz ve renkli tonları kullanan IKEA, aydınlatma sistemiyle yemek odası modellerinin sunumunu destekliyor. Sandalye ve koltuklarında rahatlığı öne çıkaran firma, mutfak ve sunum konusunda da yaratıcılığından söz ettiriyor.

Evinize gelen konuklarınıza hazırladığınız lezzetleri sunarken, aynı zamanda onlara da konforu da yaşatmış olacaksınız.

IKEA’nın günden güne artan müşteri sayısı ve kulaktan kulağa dolaşan olumlu yorumları, yemek odası tercihinde de IKEA’nın ilk sıraya yükselmesine neden oluyor.

Ortalama bir bütçeye göre yapılan fiyatlandırmalar, hem IKEA müşterilerini, hem de firmayı üzmüyor. Evinin yeni bir bölümü için oluşturacağınız yemek odası takımları, size 500 lira ile 3000 lira arasında bir tutara mâl oluyor. Şimdiden IKEA’ya uğrayıp, yemek odası takımlarını yerinde görebilir; aynı zamanda dene imkânı da yakalayabilirsiniz.

2015 Ikea Yemek Odaları

2015 Ikea Yemek Odaları

IKEA Yemek Odası Modelleri

IKEA Yemek Odası Modelleri

Yemek odası dizaynı

Yemek Odası Dizaynı

ikea

ikea

bydekorasyon_ikea_yemek_

bydekorasyon_ikea_yemek_

IKEA Yemek Odası Modelleri

IKEA Yemek Odası Modelleri

ikea

ikea

İkea 2015 modern yemek masası modelleri

İkea 2015 Modern Yemek Masası Modelleri

 

Gallery of İkea Yemek Odası Modelleri

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here