Mutfağınızdaki şıklık, tercih edilen mobilya ve tekstil ürünleriyle kendini gösterir. Tercih ettiğiniz mobilya tarzından tutun da, seçtiğiniz masa örtülerine kadar her şeyin uyum içinde olması gerekir.

Masa örtüleri konusunda, zevklere göre tercih seçenekleri çoğalıyor. Artık tercihlere kâğıt masa örtüsü de eklendi. Hem şıklığın, hem de pratikliğin bir arada olduğu kâğıt masa örtüleri, Restoran ve cafelerde olduğu kadar; evlerde de yerini almış durumda. Uzun süre kullanılan masa örtüleri yerine, kâğıt masa örtülerinin kullan-at özelliği mevcut. Bu da kâğıt masa örtülerini tercih edilebilir kılıyor. Restoranlarda kullanışlı olması açısından tercih edilen bu örtüler, kalabalık ailelerde de pratik kullanımdan dolayı zaman kazandırıyor. Ebat olarak klasik yemek masalarına ve tek kişilik cafe tarzı masalara uyum sağlıyor. Kullanmakta olduğunuz masa ölçüsüne göre özel sipariş vermeniz de mümkün. Genelde tek kullanımlık kâğıt masa örtülerinin kullanım kapasitesi, 5 kullanımlık gibi bir seviyeye artırabilir.

Satışı en az 50 adetle sağlanan kâğıt masa örtüsü, fiyatıyla da bütçelere zarar vermiyor. Sade tasarımlara sahip olanların tanesi 3 lira ile 5 lira arasında satışa sunulmakta. Restaurantınıza veya mutfağınıza uyumlu olabilmesi için birçok deseni ve rengi mevcut. Ancak desenli, motif detaylı ve renkli olan kâğıt masa örtüsü fiyatları, adet olarak 5 ile 15 lira arasında değişiyor. Ancak toplu olarak satılan kâğıt masa örtüleri, daha ekonomik olarak fiyatlandırılıyor. Büyük marketlerden, aksesuar mağazalarından, internetten ve matbaa firmalarından temin etmeniz mümkün.

Hem şık, hem pratik kâğıt masa örtüleri her ortamda kullanılabildiği gibi, kullan-at özelliğiyle de güçlü bir tercih haline geliyor.

Kağıt Masa Örtüsü

Kağıt Masa Örtüsü

MASA ÖRTÜSÜ (100cmEN,150cmBOY)

Ana Sayfa

Ana Sayfa

Practice Life Kağıt Masa Örtüsü 100 x 120 cm 5 ‘li Fiyatı

Practice Life Kağıt Masa Örtüsü 100 x 120 cm 5 'li Fiyatı

Noel kağıt masa örtüsü Toptan ‘da Çinli

Noel kağıt masa örtüsü Toptan 'da Çinli

Zarif Kağıt

Zarif Kağıt

Mimsan Ambalaj

Mimsan Ambalaj

FİLPA

Örtüsan Kağıt Ürünleri Ltd.şti

Örtüsan Kağıt Ürünleri Ltd.şti

Masa Örtüleri

Mimsan Ambalaj

Mimsan Ambalaj

 

Gallery of Kağıt Masa Örtüsü Modelleri

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here