Ev dekorasyonunda değişiklik yapmak isteyenlerin başvurduğu en basit yöntemlerden biri duvar kâğıdı uygulamaları yapmaktır. Uygulama işleminin oldukça basit oluşu ve mekânı olduğundan daha farklı ve zengin göstermesi açısından duvar kâğıdı, son dönemde oldukça popüler bir şekilde uygulanmaktadır. Duvar kağıdı uygulamalarında son dönemde, teknolojinin ev dekorasyonunu etkin bir şekilde ele geçirmesi ile birlikte, en gözde trend ise üç boyutlu duvar kağıdı modelleri olmuştur.

Gerçekmiş gibi algılanması ve birçok modeli ile seçim yelpazesinin geniş aralığı, üç boyutlu duvar kâğıtlarının tercih edilebilirliğini arttırmaktadır.

Peki, yeni sezonda en popüler üç boyutlu duvar kâğıdı modelleri hangileridir? İşte Türkiye’nin en büyük yapı marketlerinden biri olan Koçtaş firmasının katalogundan yola çıkarak; Koçtaş üç boyutlu duvar kâğıdı modellerini daha yakından inceleyelim.

Manzara İsteyenlere: Üç Boyutlu Manzara Duvar Kâğıtları

‘Evimde bir deniz manzarası olsa ne güzel olurdu’ diyenlerden biri iseniz, yeni sezonda oldukça popüler olan üç boyutlu duvar kâğıtları ile bu isteğinizi gerçekleştirebilirsiniz. Manzara resimli duvar kâğıtlarını tercih ederek; isterseniz deniz manzarasını karşınıza getirin, isterseniz de orman yolunda yürüyormuş gibi hissedin.  Hatta baharın gelişi ile birlikte çiçek bahçesinde kaybolun ya da denizi evinizin camından izleme lüksüne sahip olun. Koçtaş üç boyutlu duvar kâğıdı modelleri ile bu hissi yaratmak mümkündür.

Sezonun Trendi: Taş Duvarlar

Ev dekorasyonunda son zamanlarda en çok kullanılan görüntülerden birisi taş duvar görüntüsüdür. Bu görüntü genellikle doğal taşların duvara uygulanması ile elde edilir. Fakat doğal taşlar ile yapılan işlemler pahalı olduğundan dolayı; bütçesi düşük olanlar için alternatif ise üç boyutlu taş desenli duvar kâğıdı modelleri olacaktır. Üç boyut teknolojisi sayesinde gerçeğinden ayırt edilemeyen taş duvarlar, duvar kâğıdı kullanarak oluşturulabilir.

Ev Dekorumuz ~ KOÇTAŞ 3 BOYUTLU DUVAR KAĞITLARI MODELLERI …

Ev Dekorumuz ~ KOÇTAŞ 3 BOYUTLU DUVAR KAĞITLARI MODELLERI ...

Koçtaş Modern Duvar Kağıdı Modelleri 2016

Koçtaş Modern Duvar Kağıdı Modelleri 2015 | Dekorstili.com

Koçtaş Modern Duvar Kağıdı Modelleri 2016

Koçtaş Modern Duvar Kağıdı Modelleri 2015 | Dekorstili.com

3 boyutlu duvar kağıdı fiyatları 2015 – 15/04/2016 …

3 boyutlu duvar kağıdı fiyatları 2015 - 15/04/2016 ...

Son Moda 3D Poster Duvar Kağıdı Modelleri 2016

Son Moda 3D Poster Duvar Kağıdı Modelleri 2015 | Dekorstili.com

2016 tas desenli duvar kagitlari | Dekorstyle

2015 tas desenli duvar kagitlari | Dekorstyle

koçtaş 3 boyutlu duvar kağıdı modelleri

koçtaş 3 boyutlu duvar kağıdı modelleri | Dekorstili.com

üç boyutlu duvar kağıtları nerelerde kullanılır

üç boyutlu duvar kağıtları nerelerde kullanılır | Yeni tarz ...

 

Koçtaş 3 Boyutlu Duvar Kağıtları Modelleri Galerisi

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here