Banyo, ev dizayn ederken en fazla özen gösterilmesi gereken alanlardan biridir. Kişisel bakımınızı gerçekleştirmenizi ve günün stresinden arınmanızı sağlayan banyolar ne kadar ferah, aydınlık ve temiz olurlarsa sizde o kadar huzurlu ve mutlu olursunuz.

Banyolar evin en az ışık ve hava alan ve dolayısı ile en fazla nem içeren odaları olduğu için dekore edilirken birçok şeyin birden göz önünde bulundurulması gerekir. İlk önce aydınlatma ve genişlik göz önünde bulundurulmalıdır ki banyoda geçirilen vakitler işkenceye dönüşmesin. Kayıp düşme olasılığını oldukça fazla olacağı için ışıklandırma büyük önem taşır. Aynaların etrafına ve gerekirse tavana spot ışıklandırma yapılarak ortam daha görünür bir hale getirilmelidir. Daha sonra da fayans hileleri kullanılarak dar alanlar daha geniş bir şekilde gösterilmelidir.

Banyoda ihtiyacınız olan diğer önemli unsurların başında depolama alanları gelir. Havlularınız, bornozlarınız, deterjanlarınız, şampuanlarınız, sabunlarınız, fön ve tıraş makineniz, ayrıca kişisel bakım ürünleriniz banyoda gelişigüzel yerlerde konumlanırsa dağınık bir görüntü oluşturarak ruhunuzu daraltacaklardır. Bunun için banyoya uygun bir şekilde depolama alanları yerleştirmek gereklidir. Ahşap dolaplar nemden çok çabuk etkilenerek küflenme veya kabarma yapabilirler. Bu yüzden de banyo dolapları arasına en kullanışlı olanlar plastik dolaplardır.

Plastik banyo dolapları günümüzde çok farklı ve kullanışlı şekillerde üretilmektedir. Farklı banyo tiplerine uyum sağlamaları açısından değişik ebatlarda üretilen ve tasarlanan plastik banyo dolapları aynalı ve ışıklı seçenekleri ile banyoları güzelleştirmenin en pratik yoludur. Birbirinden gösterişli plastik dolap modelleri ile hayatınızı kolaylaştırarak banyo dekorasyonunuza renk katabilirsiniz. Dar alanlar için özel üretilmiş minik ve sürgülü kapılı plastik dolapları tercih edebileceğiniz gibi, duvara monte edilebilir şekilde üretilmiş dolapları da banyonuzda şık bir şekilde kullanabilirsiniz.

beyaz

beyaz

Banyo Dolapları Hakkında Bilgiler

Banyo Dolapları Hakkında Bilgiler

DE

DE

PVC

PVC

PVC BANYO DOLABI (ID#306758), fiyat 150 TL, İZNİK satın al

PVC BANYO DOLABI (ID#306758), fiyat 150 TL, İZNİK satın al

DE

DE

Çelik Ayna

Çelik Ayna

DESAN Kanepe, Çekyat Şasesi, PVC Banyo Dolabı, Kombi Dolabı

DESAN Kanepe, Çekyat Şasesi, PVC Banyo Dolabı, Kombi Dolabı

Plastik Banyo Dolabı Galerisi

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here