Havaların ısınması ve yaz mevsiminin yaklaşması ile birlikte, tatil hazırlıkları yapılmaya başlandı. Tatil planları, nerelere gidileceğinin düşünülmesi, rezervasyonların yapılmasının ardından geriye sadece tatil hayallerine dalmak kalıyor. Hayallerinizde kumsalda uzanan siz ve uçsuz bucaksız denizler var. Peki, kumsalda uzanırken, modadan uzak mı kalacaksınız? Tabii ki hayır! İşte size modaya ayak uydurmanızı sağlayacak yeni sezonun en trend bikini modelleri

Bikini modelleri arasında geçen sezon olduğu gibi bu sezonda da en trend olanlar arasında hayvan baskılı bikiniler var. Leopar desenli, zebra desenli bikiniler yaz aylarında plajlardaki ağırlığını hissettirirken, üç boyutlu hayvan baskısının olduğu bikini ve mayolar da son yıllarda özellikle ünlü isimlerin tercih ettiği bikini modelleri arasındadır.

Bikini modelleri arasında bu sezon plajlarda en çok göreceğimiz bir başka model de büstiyer tarzında tasarlanan bikini ve mayolardır. Büstiyer bikiniler, yaz akşamlarında yapılacak beach partilerde de üst olarak kullanılmakta, bu sebeple bayanların çok kullandığı modeller arasında yerini almaktadır.

Sezonun Trendi: Alt-Üst Farklı Bikini Modelleri

Geçen sezon olduğu gibi bu sezonda da takım bikiniler yerine alt-üst farklı bikiniler oldukça revaçta. Takım bikiniler popülerliğini kaybederken; alt ve üstün farklı renklerde ve desenlerde seçildiği bikini kombinleri plajlarda renkli ve dinamik bir hava yaratıyor. Özelikle de birbirine zıt duran renkleri bir arada kullanmak, daha renkli ve daha farklı bikini kombinlerine imkân sağlamaktadır.

Fırfırlara Geri Dönmeye Ne Dersiniz?

Dönem kıyafetleri giyinmeyi sevenler ve vintage ile moderni bir arada kullananlar için bu sezonda fırfırlı bikini ve mayolar oldukça iyi bir seçim olacaktır. Fırfır detayının moda dünyasında oldukça baskın olarak kullanıldığı son yıllarda, fırfır desenli bikiniler size hem farklı hem de modaya uygun bir tarz yaratacaktır.

Bayan Bikini Modelleri

Bayan Bikini Modelleri

Bikini Ve Mayo Modelleri

Bikini Ve Mayo Modelleri

Plaj Modası: 2015 Bikini Mayo Modelleri

Plaj Modası: 2015 Bikini Mayo Modelleri

2016 Bikini Modelleri

2016 Bikini Modelleri

Penti Bikini Modelleri 2015

Penti Bikini Modelleri 2015

Bikini Modelleri

Bikini Modelleri

Bikini Modelleri ve Mayo Online Satış

Bikini Modelleri ve Mayo Online Satış

Ünlülerin Bikini Modelleri

Ünlülerin Bikini Modelleri

 

Bikini Modelleri Galerisi

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here