Evlerin dar ve uzun alanları olan antre bölümü için yada bir odadan diğerine geçebilmek için yapılmış koridorlar için en ideal seçenekler olan yolluk modelleri, Saray Halı sayesinde yepyeni ve zarif seçeneklere kavuşuyor. Saray Halı yolluk modelleri arasında birbirinden farklı stillerde ve renklerde yolluk modelleri bulabilirsiniz.

Koridorun veya antrenin uzunluğuna göre ayarlanabildiği için özellikle tercih edilen kesme yolluk modelleri ile evinizi en uygun şekilde dekore edebilirsiniz. Bu tarz bir yolluğu yatak odasının veya çocuk odasının dar alanları için de kullanabiliyorsunuz. Yatak yanlarında tercih edilen kesme yolluk modelleri takım şeklinde durdukları için çok da şık oluyorlar. Çeşitli renk ve desenlerde üretilerek tüm zevklere ayrı ayrı hitap edebilen Saray Halı yolluk modelleri sizin ve sevdiklerinizin gözlerini alamayacağı modellerde tasarlandı. Mutfaklarda da rahat şekilde kullanabilmeniz için mutfak keme yollukları üreten Saray Halı çeşitli ebatlarda ve renklerde ürettiği yollukları hanımların beğenisine sunuyor. Tezgah önünde kullanmak için gayet uygun seçeneklerini bulacağınız yollukları ince tasarımlarda tercih ederek makinenize atıp yıkayabiliyorsunuz. Temizliğinin de çok kolay olması sebebiyle oldukça kullanışlı olan yolluk modelleri Saray Halı’ nın üstün kalitesi ile birleştiği zaman çok daha modern bir havaya bürünüyor.

Üzerinde çok çeşitli figür ve desenleri de bulabileceğiniz Saray Halı yolluk modelleri arasında kendi zevkinize ve tarzınıza göre bir yolluk bulamamanız neredeyse imkansız. Renklerin uyumu ve yumuşacık yollukların ihtişamı ile evleriniz daima bakımlı ve güzel olacak. Sevdiklerinize hediye etmek için de muhteşem seçenekler olan Saray Halı yolluk modelleri sayesinde şık ve kaliteli mekanlar dekore edebileceksiniz. Dilerseniz tek renk seçenekleri ile ortama daha yalın ve sade bir görünüm yansıtabilir dilerseniz de odanın dekorasyon bütünlüğüne göre rengarenk bir yolluk ile mekana hareket katabilirsiniz.

pr_01_24294_max.jpg?rev751366233153

 

11224RN SARAY HALI NEHİR

11224RN SARAY HALI NEHİR

12437MU SARAY HALI ŞİRAZ

12437MU SARAY HALI ŞİRAZ

Saray Halı

Saray Halı

Forfloor

Forfloor

SARAY HALI

SARAY HALI

Saray halı nevbahar yazın kullanabileceğiniz en şık halılar

 

Fazlıoğulları Saray Halı’da Kampanya Akyazı Haber

Fazlıoğulları Saray Halı'da Kampanya Akyazı Haber

Saray halı kesme yolluk modellerini bulabileceğiniz en iyi

 

Halı modelleri yeni 2015

Halı modelleri yeni 2015

Saray halı taş desenli

 

Saray Halı Yolluk

Saray Halı Yolluk

Saray Halı Yolluk Modelleri Galerisi

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here