Ev dekorasyonunda sıkça kullanılan hem gazeteleri daha iyi muhafaza etmeye yarayan, hem de şık duruşu ile güzel bir görsellik kazandıran gazetelikler son zamanlarda ev dekorasyonları açısından vazgeçilmez bir obje olarak her evde yerini almaya başlamıştır. Kimi evde antrelerde bulunan bu gazetelikler kimi evlerde ise giriş kapılarında, salonlarda, okuma odalarında bulunabilmektedir. Gazetelikler çeşitli şekil ve renklerde olması ve çeşitli büyüklerde yapılması ile ihtiyaca uygun daha kolay bir seçim sağlamaktadır. Önceleri metal olarak üretilen bu gazetelikler son zamanlarda hem ahşap boyamaların artması ile hem de daha şık olduğundan dolayı metallerin yerini ahşap boyalı gazetelikler almaya başlamıştır.

Ahşap boyama gazetelikler erkekler de yapsa da daha çok bayanların boyama kurslarında hobi maksatlı yaptıkları boyama ürünlerinin başında yer almaktadır. Bu amaçla hem ahşaba boyamalarla desen verip ortaya birbirinden şık tasarımlar çıkmış, hem de farklı tasarımsal dekorasyon arayanlar için vazgeçilmez bir ürün haline gelmiştir. Bu sayede bayanlar el emeklerini kazanca dökmüşler ve değişik ürünler oluşturarak görsellik açısından önemli bir seviyeye gelinmiştir. Farklı model ve desen arayanlar için kuğu görünümlü, çapraz sehpalıklar şeklinde, pazar çantalarını andıran ve buna benzer daha birçok model üretilmiştir. Bu değişik modeller insanları göz zevklerine daha çok hitap eden ve ev dekorasyonuna zenginlik katacak olan modelleri almaya yönlendirir. Gazeteliklerin değişik şekillerde ve renklerde oluşu daha çok görselliğin ön plana çıkmasına, evin boş yerlerinin daha şık bir eşya ile dekor edilmesine ve boş ve küçük alanların daha şık ve anlamlı bir şekilde doldurmasına olanak sağlamaktadır.

Son zamanların gözdesi bu dekorasyon hem boş kalmaması açısından insanları gazete almaya yönlendirecek ve insanların gazete okuma alışkanlığı artacak hem de güncel bilgiler ve konuların okunması ile kültürel bilgi seviyesi yükselmiş olacaktır.

ahşap çanta poşet gazetelik on Pinterest

ahşap çanta poşet gazetelik on Pinterest

CRAFT A DREAM SHOP: Ahşap Boyama Gazetelik

CRAFT A DREAM SHOP: Ahşap Boyama Gazetelik

KİLİS KİLİS HOBİ ÜRÜNLERİ KİPASÜS HOBİ

Gazetelik

Gazetelik

1201.jpg

1201.jpg

Elişi Defteri: Ahşap Boyama Dergilik/Gazetelik

Elişi Defteri: Ahşap Boyama Dergilik/Gazetelik

GAZETELİK on Pinterest

GAZETELİK on Pinterest

One strock tekniğiyle ahşap boyama gazetelik

One strock tekniğiyle ahşap boyama gazetelik

Ahşap Boyama Gazetelik

Ahşap Boyama Gazetelik

 

Gallery of Ahşap Boyama Gazetelik

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here