Evlilik arifesinde olan bir çiftin en tatlı telaşlarından birisi alyans seçimlerini yapmaktır. Alyans, evlilikte çiftler arasında bağlılığı simgeleyen bir simgedir. Sonsuz bir bağlılığın ve sonsuz aşkın temsili olarak kabul edilen alyanslar, bu manevi anlamları yüzünden seçimi yapılması da çiftleri oldukça zorlayan bir süreçtir.

Alyans seçimi; kişilerin zevklerine göre değişebilen bir seçim olacağından, birçok firmanın büyük bir itina ve titizlikle oluşturduğu alyans modelleri piyasada mevcuttur. Alyans modellerinde yaşanan bu zenginlik, çiftlerin karar verme sürecini de zorlaştıran bir durumdur.

Peki, alyans seçimi yapılırken, nelere dikkat edilmesi gerekmektedir? İşte size alyans seçimi yapmadan önce kararınızı kolaylaştıracak püf noktalar

Alyans seçiminizi yaparken vermeniz gereken iki önemli karar vardır. Birinci karar altının renginin ne olacağı konusudur. ‘Alyansınızı beyaz altın mı yoksa sarı altın mı istiyorsunuz?’ sorusu ile bu kararı verebilirsiniz. Diğer bir önemli karar vermeye yardımcı soru ise ‘Alyansınız taşlı mı olacak yoksa taşsız mı?’ Bu soruların yanıtları, alyans seçimi yaparken işinizi oldukça kolaylaştıracak yanıtlardır.

Alyans seçimi yaparken mesleğiniz ve işinizi yaparken alyansınızın sizi rahatsız etmeyecek olması da önemli bir kriterdir. Bu sebeple çıkıntılı ya da bir yere takılacak gibi olan modellerden uzak durmanız, daha sade ve daha net çizgileri olan modellere yönelmeniz daha mantıklı olacaktır.

Sezonun modası olan alyans modellerine baktığımızda; rose renginde olan alyansların oldukça moda olduğunu belirtebiliriz. Ayrıca düz alyanslar da hem modern hem de oldukça genç gözüken bir model olduğundan, düz alyanslar bu sezonda en çok tercih edilen alyanslar arasındadır.

Klasik alyans sevenler için ise altın rengi alyanslar yine vazgeçilmez parçalar arasındadır. Altın renginde taşlı ya da düz model alyanslar, yeni sezonda ünlü markaların vitrinlerini süslemeye devam etmektedir.

Altın

Altın

2015 Altın Alyans Modelleri ve Fiyatları

2015 Altın Alyans Modelleri ve Fiyatları

Söz Nişan Alyansı Modelleri ve Fiyatları

Söz Nişan Alyansı Modelleri ve Fiyatları

2016 Alyans Modelleri

2016 Alyans Modelleri

Yeni Sezon En Güzel Alyans Modelleri

Yeni Sezon En Güzel Alyans Modelleri

Alyans Modelleri

Alyans Modelleri

En Güzel Alyans modelleri

En Güzel Alyans modelleri

Alyans Modelleri

Alyans Modelleri

 

Alyans Modelleri Galerisi

PAYLAŞ
Önceki İçerikFildişi Rengi
Sonraki İçerikVizon Rengi

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here