Evinize girer girmez sizi ve sevdiklerinizi sıcacık bir karşılama beklesin istiyorsanız antre dekorasyonuna özen göstermelisiniz. Sevimli bir antre sahibi olursanız misafirleriniz evinize girer girmez olumlu duygular ve pozitif düşünceler ile dolacaktır. Evinizin koridoru her ne kadar dar olursa olsun kendi zevkinize göre döşeyebileceğiniz aksesuarlar bulabilir veya bu aksesuarları kendiniz yapabilirsiniz. Antreye hareket katmak sadece sizin elinizde.

Dekorasyon fikirleri için en mükemmel seçenekler özellikle geniş alanlar için inanılmaz güzellikte vestiyerler olabilir. Çok fonksiyonlu ve şık vestiyer modelleri ile hayatınıza kalite katmak mümkün. Ama bu kadar kaba bir eşyaya antremde yer yok diyorsanız zarif çekmeceleri olan ince dolap modellerinden faydalanabilirsiniz. Dresuar seviyorsanız antreniz için çok şık bir seçenek olabilir. Dresuar üzerinde çok şık bir dekoratif ayna kullanarak girişte harika tasarımlara imza atabileceksiniz. Hem de evden çıkarken veya eve girdiğinizde kendinize tekrar göz atma fırsatı oluşturmuş olacaksınız. Bolca boş duvar seçeneğiniz olacağı için en güzel tablolarınızı antrenizde kullanarak çok şık bir mekân haline getirebilirsiniz. Ama tablolarla ortamı daha da daraltmak istemiyorsanız tercihinizi aynalardan yana da kullanabilirsiniz. Ayrıca her zaman kullanmadığınız ayakkabılarınız için antrenize çok şık ve modern şekilde tasarlanmış bir ayakkabılık ve portmanto gibi eşyalar koyabilirsiniz. Hatta bu tarz eşyalar için evde kullanmaktan vazgeçtiğiniz birkaç eşyayı bile kullanabilirsiniz. Eğer antrede bir düzen olursa sizde aradığınız eşyaları rahatlıkla bulabilirsiniz. Mekan geniş ise antreye uzun ince bir puf bile yerleştirebilirsiniz.

Evinizin antre bölümünde en şık ve gösterişli havayı oluşturmak için ortama en uygun aydınlatmayı yerleştirmelisiniz. Aydınlatma konusunda dilediğiniz gibi davranabilirsiniz tabii ki fakat uzun ayaklı ve görkemli aydınlatma modellerini tercih ederek inanılmaz zengin bir ortam oluşturabilirsiniz. Sadece evinizin giriş bölümünü gören misafirleriniz bile ne kadar zevk sahibi bir insan olduğunuzu düşüneceklerdir.

En iyi 10 quot;gelenekselquot; antre dekorasyonu fikri

En iyi 10 quot;gelenekselquot; antre dekorasyonu fikri

2015 Antre Dekorasyonu Mobilya Modelleri » Dekorasyon Modası

2015 Antre Dekorasyonu Mobilya Modelleri » Dekorasyon Modası

Salon amp; Antre Mobilya Dekorasyonu

Salon amp; Antre Mobilya Dekorasyonu

Antre Dekorasyonu Nasıl Yapılmalı?

Antre Dekorasyonu Nasıl Yapılmalı?

Antre Dekorasyonu

 

antre dekorasyonu

antre dekorasyonu

Antreler için Dekorasyon Fikirleri

 

Önce Antre Dekorasyonu

Önce Antre Dekorasyonu

Antre dekorasyon fikirleri 2015

Antre dekorasyon fikirleri 2015

Antre dekorasyonu

Antre dekorasyonu

Antre Dekorasyonu 2016 Galerisi

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here