Kişisel bakım alanlarınız olan banyonuzu güzelleştirmek ve en muhteşem fikirlerden ilham alarak dekore etmek istiyorsanız doğru yerdesiniz. Birbirinden güzel banyo dekorasyon fikirleri ve en trend banyo aksesuarları ile banyonuzu harika bir mekan haline getirmek için harekete geçmek istiyorsanız işe banyo fayanslarından başlamanızı tavsiye ederim. Genellikle ışık almayan bir alanda oldukları için banyoların aydınlık olması beklenilemez. Bu yüzden ihtiyacınız olan aydınlığı, kullandığınız malzemelerle ve aydınlatma ile siz sağlamalısınız. Fayans seçiminiz ne kadar aydınlık olursa o kadar ferah bir banyo elde edeceksiniz.

Beyaz fayanslar günümüzde 3 boyutlu çok şık seçenekler ile üretilerek kullanıcılara geniş bir yelpazede sunuluyor. Eğer renkleri kullanmak istiyorsanız bordür veya yarım fayans kullanarak banyonuzu hareketlendirebilirsiniz. Işıklı banyolar her zaman çok daha eğlenceli olurlar. Bu yüzden banyonuzu led ışıklar ile aydınlatarak çok hoş bir mekana dönüştürebilirsiniz. Led ışıklar tavanda veya banyo aynasının etrafında güzel dururlar fakat bir hanımefendinin gözünden bakacak olursak ışıklar aynanın etrafında konumlandırılırsa daha kullanışlı olur. Sebebini merak edenler için hemen açıklayalım; hanımlar doğru makyaj yapmak için ışığın yüzüne en doğru şekilde yansıdığı yerleri tercih ederler. Tabii ki kendileri için böyle bir seçeneğin olması her zaman hoşlarına gidecektir.

Banyonuzu daha kullanışlı bir yer haline getirmenin diğer bir yolu da depolama alanlarını geniş tutmaktır. Kişisel bakım malzemelerinizi koyacak temiz ve kapalı alanların olması mutlaka gereklidir. Eğer nem oranı yüksekse ahşap dolaplar uygun seçenekler olmayacaklardır. Daha çok plastik dolap kullanmayı tercih ediyorsanız, portatif dolaplar tam size göre olabilir. Yeni sezon asma klozetler banyonuza şık bir hava getirirken, duşa kabinler sayesinde banyoda daha az alanın ıslanmasını sağlayabilirsiniz.

Banyo Dekorasyon 2

Banyo Dekorasyon 2

banyo dekorasyon

banyo dekorasyon

Banyo Dekorasyon Önerileri

Banyo Dekorasyon Önerileri

Banyo Dekorasyon Fikirleri

Banyo Dekorasyon Fikirleri

Banyo Dekorasyon

Banyo Dekorasyon

5) Banyo Tasarımları 1.500 Adet Fotoğraf ve Resim Dekorasyon

5) Banyo Tasarımları 1.500 Adet Fotoğraf ve Resim Dekorasyon

Banyo Dekorasyon Önerileri

Banyo Dekorasyon Önerileri

DENİZLİ BANYO DEKOR

DENİZLİ BANYO DEKOR

Banyo Dekorasyon Örnekleri Galerisi

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here