Banyoları döşerken kullanılan fayansların modeli ve büyüklüğü, şık bir görüntü açısından önem teşkil eder. Kişisel bakım alanlarınız ne kadar temiz ve düzenli olursa o kadar huzur bulursunuz. Sadece uygun fayans renklerini kullanarak inanılmaz güzelliklere imza atabilirsiniz. Banyonuz küçükse üzülmenize hiç gerek yok çünkü göz aldatması ile daha geniş bir banyo algısı oluşturabilirsiniz. Mesela duş teknesinin etrafını tavana kadar fayans döşeterek banyonun olduğundan iki katı daha büyük algılanmasını sağlayabilirsiniz. Ayrıca bu uygulama sayesinde çok daha yüksek tavanlı ve ferah bir görüntü yansıtıp kendinizi de daha huzurlu hissedebileceksiniz.

Banyoda seçilen fayans modelinin iri boyutlarda olması da banyonun geniş görünmesine yardımcı olur. Genişlik hissinin daha güçlü algılanması için mutlaka büyük fayanslar tercih edilmelidir. Üstelik banyonuzun ebatları ne kadar küçük olursa olsun aynı algıyı hissettirecektir. Çok daha az ışık alan mekânlardan bahsettiğimiz için seçilen fayansın rengi de büyük ölçüde önemlidir. Banyoda hem aydınlık hem de geniş bir görüntünün yolu zeminde en açık renk fayansların kullanılmasıdır. Eğer banyonun yarısına kadar fayans uygulaması yapılacaksa mutlaka fayanslar duvar boyasından daha açık renkte veya aynı renkte olmalıdır. Hanımlar tarafından sık tercih edilen beyaz fayans üzeri 3 boyutlu desenler görselliğe muhteşem bir zenginlik katabiliyor. Muhteşem bir banyo sahibi olmak hiçte zor bir şey sayılmaz. Beyaz fayanslarınızın üzerinde tercih edeceğiniz çikolata veya süt kahverengi duvar boyu fayanslar, rüyalarınızı süsleyen banyolar için uygun seçimler olacaktır. Daha farklı renklerden hoşlanıyorsanız kırmızı ve beyazın uyumunu da kullanabilirsiniz. Tabii ki mor ve beyaz yada yeşil ve beyaz kullanabileceğiniz gibi, yeni trend renklerin en asli olan turkuazı da tercih edebilirsiniz. Beyaz fayanslar ile bütünlüğü sağlandığını hepsi de çok hoş duracak ve özellikle turkuaz hayatınıza renk katacaktır. Temizliği sandığınızdan çok daha kolay olan fayansların çizilmemesi için kaliteli ürünler tercih etmeli ve sert cisimler ile temizlememeye özen göstermelisiniz.

Seramiksan banyo fayansları

Seramiksan banyo fayansları

Banyo fayans modelleri

Banyo fayans modelleri

Seramiksan banyo fayansları

Seramiksan banyo fayansları

Bauhaus Banyo Fayans Modelleri 2015

Bauhaus Banyo Fayans Modelleri 2015

Yeni Model Banyo Fayansları › Modelleri Fiyatları 2015

Yeni Model Banyo Fayansları › Modelleri Fiyatları 2015

Banyo fayans modelleri 2015

Banyo fayans modelleri 2015

modern banyo fayans modelleri

modern banyo fayans modelleri

2015 trend banyo seramik modelleri

2015 trend banyo seramik modelleri

Banyo Fayans Modelleri Galerisi

1 YORUM

  1. Merhaba. Sitenizdaki banyo fayans fotografları galerisinde bulunan 3. fotografta görülen siyah ve yanındaki güllü bordür bulunan fayansa ihtiyacım var. Bu fayansları nereden temin edebileceğimi bildirirseniz çok mutlu olurum.
    Gelerideki fayanslarin satış noktalarıni da altlarında belirtmeniz sanırım daha faydalı olacaktır.
    İyi günler.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here