Günümüzde bebek doğum günü partileri, yeni doğan bebeklere özel olarak tasarlanan bebek süsleri, diş buğdayı hazırlıkları, altıncı ay kınaları derken bebek ile birlikte birçok organizasyon hazırlığı da beraberinde gelmektedir. Bu organizasyonlarda yakın çevreye dağıtılan bebek süsleri ise internette büyük bir pazar haline gelmiştir. Bazı sitelerde tasarlanan bebek süslerine fahiş fiyatlar istendiğini de düşünürsek, evde kendinizin hazırlayabileceği bebek süsleri hem ev ekonomisi hem de kendi tasarımınız ile bir şeyler oluşturabilmeniz açısından oldukça önemlidir.

Kendin-Yap: Keçeden Bebek Süsleri

Son zamanlarda ev hobisi yapan kadınların en çok kullandığı malzemelerden birisi keçelerdir. Keçeler, kolay şekil verilebilir yapıları ve internette keçeler ile yapılan oldukça çeşitli alternatiflerin olması açısından yeni başlayanlar için bile kullanımı oldukça basit malzemelerdir.

Keçeden bebek süsü yapmak istiyorsanız keçelerden hangi şekli keseceğinize karar vermeniz gereklidir. Kraliçe taçı, bebek figürü, çerçeve şeklinde kesilen keçeler, bebek arabası şeklinde kesilen keçeler, bebek süsü için en çok tercih edilen şekillerdir.

İnternetten kalıbı çıkartıp evinizde bir falçata yardımı ile keçeyi çıkardığınız kalıba göre şekillendirebilirsiniz. Biraz daha detaylara önem vermek istiyorsanız iki- üç renk kullanarak renkli tasarımlar da oluşturabilirsiniz.

Kendin-Yap: Cam Şişelerden Bebek Süsü

Hobi ürünleri satan mağazaların çoğunda hatta dışarı çıkma şansınız yoksa internette kolaylıkla bulabileceğiniz cam şişeler, son dönemin en trend bebek süsleri arasında gösterilmektedir. Özellikle mantar tıpalı olan cam şişeler, birçok değişik tasarım ile oldukça şık ve şirin bebek süsleri ortaya çıkarmaya imkân vermektedir.

En trend bebek süslerinden biri olan mantar tıpalı cam şişelerin içerisine isterseniz lavanta suyu ya da gül suyu koyabilir, böylece renkli bir tasarıma imza atabilirsiniz. Onun dışında, cam şişelerin içerisine renkli bonbonlar koyarak da oldukça renkli bir bebek süsü yapabilirsiniz.

Bebek Şekeri

Bebek Şekeri

Bebek Şekerleri GittiGidiyor’da

Bebek Şekerleri GittiGidiyor'da

Bebek Şekeri

Bebek Şekeri

Bebek Şekeri, En Uygun Fiyatlar

Bebek Şekeri, En Uygun Fiyatlar

Elmas Şekerleme Mevlüt Şekeri Bebek Şekeri Nikah Şekeri Eminönü

Elmas Şekerleme Mevlüt Şekeri Bebek Şekeri Nikah Şekeri Eminönü

Bebek Şekeri

Bebek Şekeri

Ucuz Bebek Şekeri

Ucuz Bebek Şekeri

Bebek Şekeri

Bebek Şekeri

 

Bebek Süsleri Galerisi

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here