Kitap okumayı seven bir insansanız kitapların ne kadar değerli olduğunu ve özenle korunması gerektiğini de iyi bilirsiniz. Kimse dokunmasın ve bir kazaya kurban gitmesin diye kitaplarınızı koyacak köşeler arıyorsanız bir an önce dekoratif kitaplık modelleri ile tanışmanızı öneririm. Şık ve gösterişli bir kitaplığınız olsun istiyorsanız dekoratif kitaplık modellerinden daha pratik bir seçenek bulamayacaksınız. Kurulumu oldukça kolay ve kullanışlı modeller sayesinde evinizin duvarları şenlenirken, kitaplarınız da ait oldukları yeri bulacaklar.

Dekoratif kitaplık modelleri çok fazla raf içermesi sebebiyle evinizdeki tüm kitapları alabilecek kapasitede üretiliyor. Dilerseniz kendi tasarımlarınızı belirleyip özel olarak da yaptırabilirsiniz. Genellikle oturma odalarında ve yatak odalarında kullanılan dekoratif kitaplıklar çocuk odaları içinde renkli şekillerde tasarlanarak eğlenceli bir hale getirilebiliyor. Ahşap ve metal seçenekleri bulunan dekoratif kitaplık modellerini klasik tarzda dekore ettiğiniz odanız için ahşap tasarımlarda tercih etmelisiniz. Daha modern tarzda döşenmiş mekanlar için ise metal ve akrilik seçenekler daha uygun olacaktır. Çeşitli geometrik formlarda kullanabileceğiniz gibi asimetrik modeller ile farklı ortamlarda oluşturabilirsiniz. Tamamen göz zevkinize ve kendi tarzınıza göre belirleyeceğiniz dekoratif kitaplık modelleriniz görenleri hayran bırakacak. Ayrıca cam tasarımlarında yer verildiği dekoratif kitaplık modellerinin daha çok ofis ve iş yerlerinde kullanıma uygun olduğunu belirtmemizde yarar var.

Çok fazla renk seçeneği bulunan dekoratif kitaplık modellerinin en moda renkleri, bu yılın en trend mobilya rengi olan mor ve beyazdan oluşuyor. Fakat tüm mobilyalarınıza uyum sağlayan renkleri tercih ederek kendi dekorunuzu düzenlemenizi öneririm. Yatak odası için dekoratif bir kitaplık modeli arıyorsanız daha süslü ve duvara monte edilen seçenekleri tercih etmeniz ortamı daraltmayacağı için çok kullanışlı olacaktır.

Dekoratif kitaplıklar

Dekoratif kitaplıklar

Çılgın Raf amp; Kitaplıklar

Çılgın Raf amp; Kitaplıklar

adore dolapli kitaplik modeli

adore dolapli kitaplik modeli

Duvarlarda Dekoratif Raf Kitaplık Modelleri

Duvarlarda Dekoratif Raf Kitaplık Modelleri

Dekoratif Kitaplıklar, dekoratif kitaplık modelleri fiyatları

Dekoratif Kitaplıklar, dekoratif kitaplık modelleri fiyatları

Kitaplıklar

Kitaplıklar

Dekoratif Kitaplık

Dekoratif Kitaplık

Kitaplik modelleri — Resimli Yemek Tarifleri

Kitaplik modelleri — Resimli Yemek Tarifleri

Dekoratif Kitaplık Modelleri Galerisi

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here