Ev dekorasyonunda son dönemde en çok kullanılan renklerden biri kum beji rengidir. Kum beji; gerek duvarlarda gerekse de mobilya ya da aksesuar seçiminde oldukça popüler bir şekilde tercih edilen renklerden biri haline gelmiştir. Büyük boya markaları da her sezon yeniledikleri boya kartelâlarında kum beji rengine ayrı bir önem vermektedir. Filli boya, Marshall, Jotun gibi büyük firmalar kum beji renginin açık-koyu her tonuna yer verdikleri yeni sezon kataloglarında, kum beji ile dekore edilmiş mekânları da örnek olarak göstermişlerdir.

Filli boya renk kataloğu kum beji rengi ile dekore ettiğiniz mekânlarda, aydınlık ve ferah bir atmosfer yaratmanız oldukça kolaydır. Kum beji renginde bir dekorasyona en çok yakışan renkler de kahve tonları, ahşap tonunda renkler, beyaz ve krem tonları olacaktır.

Evinde Değişiklik Yapmak İsteyenlere: Kum Beji

Evinde değişiklik yapmak isteyenler, büyük rakamlarda harcamalar yapmadan, renklerin değiştirici etkisinden faydalanarak, istedikleri değişikliği elde edebilirler. Evinizin renginde yapacağınız değişiklik için tercih edilmesi gereken en ideal renklerden birisi de kum bejidir. Filli boya renk kataloğu kum beji renginde boyayacağınız duvarlar hem mekânı daha şık ve aydınlık bir hale getirir; hem de dekore ettiğiniz mekânda modern bir hava yaratır.

Filli boya kum beji renginde boyadığınız duvarlar, mekânda sergileyeceğiniz mobilyaları ve aksesuarları da ön plana çıkaran bir tercih olacaktır. Kum beji rengindeki duvarlarınız ile arka planı soft renklerde tuttuğunuz için, ilgi duvarda sergilediğiniz objelere ve mobilyalarınıza odaklanacaktır.

İlkbahar Dekorasyonu İçin Kum Beji İle Canlı Renkler Kullanın

İlkbahar mevsiminin gelmesi ile evinde aydınlık ve ferah bir tarz yaratmak isteyenlere kum beji ve canlı renkler ikilisini sunabiliriz. Kum beji ile kullanılan sarı, mor, pembe, mavi gibi parlak ve canlı renkler; ilkbaharın coşkusunu ve rengini odanıza taşımanız için yeterli olacaktır.

Filli boya renk kartelası ve isimleri

Filli boya renk kartelası ve isimleri

Polisan kum beji boya rengi

Polisan kum beji boya rengi

Filli boya renk kartelası ve isimleri

Filli boya renk kartelası ve isimleri

ıslak kum rengi

ıslak kum rengi

filli boya renk kataloğu 2015

filli boya renk kataloğu 2015

EvDöşe

EvDöşe

Dyo Renk Kartelası Kum Beji

Dyo Renk Kartelası Kum Beji

Filli Boya Renk Kataloğu 2013

Filli Boya Renk Kataloğu 2013

 

Filli Boya Renk Kataloğu Kum Beji Galerisi

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here