Marshall boya, kurumsal ve köklü firmalardandır. Kuruluş itibarıyla kalitesinden ödün vermeden uzman kadrosu ile teknolojik imkânlardan faydalanarak yeni oluşumlar ile hizmet sunmaktadır. Geçmiş yıllarda klasik renkler duvar boyası olarak kullanılmaktayken günümüzde farklı renkler kataloglardaki yerini almıştır. Bunlardan biri de gümüş sedef boya rengidir. Gümüş sedef boyanın her tonu Marshall kataloglarındaki yerini almıştır. Aşağı yukarı altı farklı tonu bulunmaktadır. Renk çeşitliliği ve kalitesi ile Marshall nitelikli bir yapı ya sahip olduğunu ara renklerde de kendini göstermiştir.

Gümüş sedef boya rengi açık renk olduğu için kullanıldığı mekâna ferahlık vermektedir. Gümüş sedef boya renginin koyu tonları da bulunmaktadır. Gümüş sedef boya rengi salonlarda kullanıldığı zaman evi şık, özel ve göz alıcı göstermektedir.

Gümüş sedef boya rengi evin dekorasyonu ile uyumlu olduğu takdirde evi geniş göstermektedir. Evin bulunduğu konum kuzey ve güney yamaçlı olması yani aldığı ışığa göre gümüş sedef boyanın tonu ayarlanmalıdır. Ayarlanmadığı takdirde istenilen derecede görsel zevke ulaşılamaz.

Gümüş sedef boya rengi hem klasik hem de modern tasarımlı evlerde rahatlıkla kullanılabilir. Hem klasik hem de spor mobilyalar ile uyum sağlayabilen nadir renklerden biridir.

Gümüş sedef boya dar, küçük evlerde de kullanılabilecek renklerden biridir. Eğer dar, küçük bir eve uygulanacak ise koyu rengi değil açık olan tonu tercih edilmelidir.

Evinde farklı bir oluşum ve hava yaratmak isteyen yeniliğe açık kişiler gümüş rengi sedef boyayı rahatlıkla kullanabilirler. Özel alanlarda ve farklı dekorasyonlar çalışmalarında tercih edilecek bir renktir.

Gümüş rengi sedef boya sadece oturma odalarında değil koridorlarda da kullanılabilir. Gümüş rengi sedef boya ev ortamında gözü yormayan bir özelliğe sahiptir. Kullanıldığı mekanlarda etkileyici ve zarif bir ambiyans oluşturmaktadır.

Gümüş sedef rengi boyası popüler dekoratif duvar boyama ...

Kendinden desenli moda Gümüş sedef boya rengi fikirleri ...

2015 Desenli Boya Renkleri - Boya Renkleri Kartelası

2015 Desenli Boya Renkleri - Boya Renkleri Kartelası

Simli Duvar Boyası Modelleri Uygulaması Video - YouTube

İtalyan Dekoratif sedef Boya Alçıpan asma tavan, ALÇIPAN ASMA ...

2015 Desenli Boya Renkleri - Boya Renkleri Kartelası

Sedef(Dekoratif)Boya - italyanboyaci - Blogcu.com

Sedef(Dekoratif)Boya - italyanboyaci - Blogcu.com

Kale'den Mekanlara Modern Dokunuşlar Kazandıran... haberi

Sedef(Dekoratif)Boya - italyanboyaci - Blogcu.com

sedef boya Desenli Rulo ve Dekoratif Boya Uygulaması ...

Permolit Sedef Boya (ALTIN) 2,5 lt BOYA - PERMOLİT SEDEF BOYA ...

Sedef Boya Renkleri 2015 - Boya Renkleri Kartelası

VELVETTO.mpg - YouTube

TEKNİK REHBER: DUVARA SİMLİ BOYA YAPMAK, SİMLİ BOYA NASIL ...

Dekoratif Desenli Duvar Boyası Örnekleri ve Uygulaması ...

Gümüş sedef rengi boyası popüler dekoratif duvar boyama ...

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here