Mutfaklarınızı zahmetsiz ve ekonomik bir şekilde yenilemek için hazır mutfak modelleri ile tanışmanızı öneririm. Size özel olarak üretilen hazır mutfak modelleri dilediğiniz renk ve ebatlarda tasarlandıktan sonra üreticiler tarafında monte edilmekte. Bu şekilde olursa fiyatlar biraz esnemekte fakat standart hazır mutfak modellerinde oldukça uygun fiyat seçenekleri yer almakta. 300 – 350 TL’den başlayan fiyatlar ile mutfak dolabı sahibi olabiliyorsunuz. Üstelik son derece modern ve şık mutfak dolapları seçenekleriyle dolu bir koleksiyon sizleri bekliyor.

Modüler mutfak anlamına gelen hazır mutfaklar önceden üretilip tasarlandıkları için bu ismi almıştır. Ülkemizde henüz çok fazla yaygınlaşmamasının sebebi ev planlarının değişik kiriş ve kolon sayısı ile tasarlanmasından dolayı olmuştur. Yine de hazır mutfak üreticisi firmalar mutfağın veya dolabın yeniden düzeltilmesi veya tadil edilmesini sağlayarak tüm mutfaklara göre dolap uyarlayabiliyorlar. Butik tarzı fakat modüler üretim sistemini tercih eden firmaların sayısı gün geçtikçe artıyor.

Fiyatı sizin istediğiniz modele ve ölçülere göre belirleyen firmalar, evlerinize gelerek sizin mutfak dolabı istediğiniz alanı inceleyip işe koyuluyorlar. Dekorasyon için size oldukça yardımcı olan üretici firmalar renk ve boyut konusunda müşterilerine ellerinden gelen tüm yardımı yapmaya çalışıyorlar. Kullanılan malzemeye ve modüler mutfak büyüklüklerine göre fiyatı belirleyen firma yetkilileri montajı da fiyata dahil edip müşterileri ile anlaştıktan sonra montajı gerçekleştiriyorlar. Aspiratör, eviye, raylı boy kiler dolabı, tezgâh altı raylı kiler dolabı, döner sepet, döner raf, tezgâh üstü kepçelik, baharatlık ve kitap rafı en çok tercih edilen aksesuarlar arasında yer alıyor. Eğer bunlardan herhangi birini hazır mutfak modeliniz ile birlikte istiyorsanız proje safhasında karar vermelisiniz. 6 kapaklı bir hazır mutfak modeli için ortalama 550 – 600 TL para ödeyebilirsiniz. Yalnız bu fiyata montaj ve proje dahil değildir. Bunlar firmaların kendi çaplarında belirledikleri fiyatlardır.

Hazır Mutfak

Hazır Mutfak

Mutfak

Mutfak

Bodrum Hazır Mutfak Hazır Mutfak Modelleri Bodrum Mutfak

 

Denizli Yapi Tasarım

Denizli Yapi Tasarım

modern

modern

Hazır Mutfak

Hazır Mutfak

Hazır Mutfak Modelleri

Hazır Mutfak Modelleri

Hazır Mutfak

Hazır Mutfak

Hazır Mutfak

Hazır Mutfak

Hazır Mutfak Modelleri ve Fiyatları 2016 Galerisi

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here