Banyolar aksesuar kullanmak veya diğer banyo araç ve gereçlerini depolamak için yeterli değildir. Ya alan çok küçüktür ya da tercih etmeyiz. Banyo dekorasyonu, diğer odaların dekorasyonu kadar önem vermeyiz. Banyonuz küçük olsa bile nokta atışı aksesuarlarla banyonuzu hem şık bir görünüme sokabilirsiniz, hem de kullanışlı bir mutfak elde edebilirsiniz. Servet harcamadan, duvarları kırmadan lavabonun yerini değiştirmeden banyonuzu düzenlemenin birçok yolu vardır.

Banyodaki birkaç değişiklik ile yeni ve organize bir banyoya sahip olabilirsiniz. Yeni bir duş perdesi veya yeni bir kilim banyonun görünümünü değiştirebilir. Ya da banyonun bazı bölümlerine raflar ekleyebilirsiniz. Eşiniz veya çocuğunuz lavaboda çok fazla vakit geçiriyorsa, tuvaletin hemen arkasına bir raf yaparak oraya gazete,dergi gibi zaman geçirilebilecek şeyler koyabilirsiniz.

Sizlere bir başka önerim de hasır sepetler kullanmanız olacaktır. Hasır sepetleri raf niyetine kullanabilirsiniz ve havlularınızı sararak koyabilirsiniz. Küçük bir banyonuz varsa ve banyo dolapları koyamıyorsanız farklı boyutlarda sepetleri alt alta koyabilirsiniz. Zeminde yer kaplamadan böylelikle kendinize saklama alanı oluşturabilirsiniz.

 

Ilginç Banyo Aksesuarları

Ilginç Banyo Aksesuarları

Ilginç Banyo Aksesuarları

Ilginç Banyo Aksesuarları

İlginç Banyo Aksesuarları

İlginç Banyo Aksesuarları

 

Ilginç Banyo Aksesuarları 2017

DekorHobi » Birbirinden İlginç Banyo Aksesuarları

İlginç Banyo Aksesuarları - Bakimliyiz.Com

Banyo Dekorasyonunda İlginç Aksesuarlar

Ilginç Banyo Aksesuarları

16 ilginç banyo aksesuarı | Dekorasyon Fikri

En İlginç Banyo Aksesuarları| E - Boyacı | Boyacı Arayanlar ...

Banyo Aksesuarları, banyo malzemeleri,aksesuarlar Banyo ...

banyo aksesuarları | Yapı Dekorasyon 360

DekorHobi » Birbirinden İlginç Banyo Aksesuarları

Modern banyo aksesuarlari 2011 a — Resimli ve Pratik Nefis ...

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here