Günlük iş stresinden sıyrılıp evimize geldiğimizde yemek yediğimiz, bir fincan kahve içerek dinlendiğimiz, çocuklarımızla yemek masasında buluştuğumuz, keyifli anlar geçirdiğimiz yaşam alanları olan mutfaklarımız  bizler için çok özeldir. Özel olan bu yaşam alanlarını intema mutfak modelleriyle donatarak mutfağımıza duyduğumuz saygıyı göstermiş oluruz.

İntema mutfak modelleri üretiminde Avrupa standartlarına uygun sağlık açısından olumsuz sonuçlar doğurmayacak insan sağlığı ile dost olan ve hijyen açısından  üst düzey malzemeleri kullanarak mutfak modelleri üretmektedir. İntema mutfak modelleri genel olarak sade dekore edilmiş mutfaklardır. Mutfak dolapları, mutfak tezgahları sade ve çok fonksiyonel yemek masaları ile intema mutfak modelleri sadeliğin ve düzenin temsili olarak mutfaklarımızda yerlerini almaktadırlar. Genel tasarımda küçük bir mutfak adası veya yemek masası olarak tasarlanan modeller kullanıcıların isteklerine göre büyütülebilmektedir. İntema hazır mutfak modelleri diğer mutfaklara nazaran daha fonksiyonel hale getirmek için mutfak adasının alt kısmına çekmeceler, kapaktan raflı bölmeler yapılmıştır. Açık mutfaklar için bar tarzı raflar eklenmiş, tabure sandalyeler ile bu tasarım desteklenerek salonlarımızda  daha geniş boş alanlar bırakmamızı sağlamışlardır. İntema mutfaklar bizlere malzeme seçiminden sonra dolap yüksekliği, mutfak tezgahı kalınlığı, mutfak seramikleri kalınlığı, evye uzunuluğu ve derinliği, mutfak masası genişliği, sandalye genişliği ve yüksekliği gibi opsiyonları belirleme fırsatı sunmaktadır. Bu nedenle çok tercih edilen mutfak modelleri olarak kullanıcıların beğenisini kazanmıştır.

İntema mutfak modelleri sadeliği, düzeni, ekonomik ve ergonomik olması, kullanıcılarına opsiyonlar sunması, kaliteli malzemeler kullanması nedeniyle en çok tercih edilen mutfak modelleridir.

İntema Mutfak

İntema Mutfak

İntema Mutfak Modelleri Fiyatları

İntema Mutfak Modelleri Fiyatları

İntema Mutfak Trabzon

İntema Mutfak Trabzon

31_01.jpg

31_01.jpg

ÖZCAN YAPI MALZEMELERİ

ÖZCAN YAPI MALZEMELERİ

İntema Mutfak

İntema Mutfak

İntema Mutfak Bursa Yetkili Satıcıcı

İntema Mutfak Bursa Yetkili Satıcıcı

Intema Mutfak Lumina

Intema Mutfak Lumina

 

Gallery of İntema mutfak

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here