İstikbal markası mobilya dünyasında yer etmiş, kaliteli ürünleri ile kendisi ispatlamış bir markadır. İstikbal mobilya ve yatak üreticisi bir firma olmasının yanında mutfak modelleri de üretmektedir.   Hazır mutfak modelleri arasında çok tercih edilen mutfak modellerinin yanında mutfak kullanıcılarının istek ve ihtiyaçlarına göre maliyetlendirme yapıp üretim yapmaktadırlar. Bu nedenle 2015 yılında çok tutulan mutfak modelleri sıralamasına iki farklı istikbal regina modeli girmiştir. Bu da ne kadar kaliteli ve kullanışlı mutfak modelleri ürettiğini göstermektedir.

İstikbal regina mutfak modeli yaptırmak istediğinizde istikbal çalışanı bir mimar evinize kadar gelerek mutfağınızı inceleyip, ölçüler alıyor ve sizin mutfak kullanma yöntemlerine yönelik istek ve ihtiyaçlarınızı not ediyor. Daha sonra sizden edindiği bilgiler doğrultusunda size bir mutfak modeli planı hazırlıyorlar. Bu modeli onaylamanız durumunda renk ve malzeme seçimi yapıp üretime başlıyorlar. İstikbal regina modellerinde, mutfak dolaplarının kapaklarının her birinin farklı renklerde olduğu,  mutfak adasının ve yemek masası setinin ahşap olarak üretildiği, boy dolaplarının küçük bölmelere ayrılıp daha fazla kullanma alanlarının oluşturulduğu, mutfak dolaplarının cam kapaklar ile vitrin özelliğinde üretildiği modelleri bulunmaktadır. Ayrıca mutfak dolaplarına ve tezgahlarına uyarladıkları loş aydınlatmalar ve ledler ile mutfaklara daha ferah bir hava vermiş ve daha aydınlatılmış mutfaklar oluşturmuşlardır.

Günümüzde çok talep gören istikbal regina mutfak modelleri ilerleyen ve gelişen mobilya teknoloji sayesinde daha kaliteli ve daha yaşanabilir mutfaklar üretebilmektedirler.İstikbal markasının güçlülüğü ile daha kaliteli mutfak modelleri üretip kullanıcılara sunacaktır.

İstikbal Regina Mutfak

İstikbal Regina Mutfak

Istikbal regina mutfak modelleri

Istikbal regina mutfak modelleri — Resimli Yemek Tarifleri

İstikbal Mobilya Mutfak Modelleri

İstikbal Mobilya Mutfak Modelleri

EvDöşe

EvDöşe

İstikbal Regina Mutfak Kampanya

İstikbal Regina Mutfak Kampanya

İstikbal Regina Mutfak Masaları

İstikbal Regina Mutfak Masaları

İstikbal Regina Ankara Mutfak Banyo Firmaları

İstikbal Regina Ankara Mutfak Banyo Firmaları

İstikbal Regina Mutfak Fiyat

İstikbal Regina Mutfak Fiyat

 

Gallery of İstikbal Regina mutfak

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here