Bildiğiniz gibi yaz dönemi geldi ve evlenme sezonu da açılmış oldu. Özellikle de kır düğünü yapmak isteyenler için çok özel dekorasyon fikirleri sunacağız. En mutlu gününüzde hayal kırıklığı yaşamak istemiyorsanız kır düğünü organizasyonlarını bilen birine yaptırın.

Öncelikle renklerin sizler için ne kadar önemli olduğunu vurgulamanız açısından daha önceden sevdiğiniz, belirlediğiniz renklerin masa ve sandalyeleri, süslemeleri dekore ederken kullanmalısınız. Kır düğünü denilince akla yeşillik ve ağaçlar geliyor. Bizler bu alanları genellikle piknik yapmak için kullanırız. Kullandığımız masa örtüleri de karelidir. Kır düğünlerinde kullanılan masalarınızın da kareli olması ortam ile en alakalı tercih olacaktır.

Kır düğünlerinin diğer vazgeçilmezi ve ortama renk ve neşe katacak diğer ögenin de çiçekler olduğu söylenebilir. Rengarenk çiçeklerin masalarınızın üzerinde ve etrafta yer alması çok önemlidir. Bununla beraber uçan büyük balonları alanın belirli bölgelerine özellikle de gelin ve damadın geçeceği güzergaha koymanız fotoğraf galerisine daha güzel ve fazla fotoğraf eklemenizi sağlayacaktır.

Öte yandan ortamdaki ağaçları da kullanmalısınız. Ağaçlar üzerinde daldan dala aydınlatmalar kullanarak ortama canlılık getirebilirsiniz. Farklı dizaynlar deneyerek daha otantik bir görünüm de elde edebilirsiniz. Örneğin ampul yerine ağaç dallarından aşağıya doğru çiçeklerle bezenmiş mumluklar kullanabilirsiniz.

Düğünün diğer vazgeçilmezlerinden bir tanesi de danstır. Dans esnasında hemen üzerinizde size eşlik eden ters asılı şemsiyeleri kullanabilirsiniz. Küçük çocuklar için ve hatta yetişkinler için davetli girişinde süslü yeşil taçlar bulundurun. Şeker ve pastaların bulunduğu bir masa mutlaka hazırlamalısınız. Eğer kır düğününüzde fark yaratmak isterseniz, alanın ortasına bir küvet koyun ve içerisine buzlarla beraber soğuk içeceklerinizi ekleyin.

Ağaçları sadece aydınlatmalarla kullanmamak için üzerine fotoğraf galerisi oluşturabilirsiniz. Ağacın etrafını iplerle çevirin ve eşinizle, düğüne katılan arkadaşlarınızla olan fotoğraflarınızı küçük mandallar ile asabilirsiniz.

Düğün mekanına ulaşmak isteyenler için onları yönlendirecek güzel tabelalar hazırlayabilirsiniz. Misafirleriniz büyük bir çoğunluğu kır düğününe geldiğini unutup topuklu ayakkabı giyecektir. Topuklarının toprağa batmasını engellemek için içerisinde topuk aparatlarının olduğu bir kaseyi girişe ekleyebilirsiniz.

Muhteşem Kır Düğünü Organizasyonları

Muhteşem Kır Düğünü Organizasyonları

Kır Düğünü Dekorasyon Fikirleri

Kır Düğünü Dekorasyon Fikirleri

Kır düğünü yapmayı düşünenler için en iyi konseptler

Kır düğünü yapmayı düşünenler için en iyi konseptler

En ucuz Düğün organizasyonu , Kır Düğünü Organizasyonu

En ucuz Düğün organizasyonu , Kır Düğünü Organizasyonu

 

Gallery of kır düğün dekorasyon

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here