Ev dekorasyonunda en önemli seçimlerden birisi oturma alanı dekore ederken koltukların hangi renk olacağına karar verme aşamasıdır. Koltuk renkleri ve koltuk dekorasyonu, evin en dikkat çekici alanlarından biri olan oturma alanlarını dekore ederken en önemli adımlardan birisidir.

Her sene ev dekorasyonunda ön plana çıkan renkler değiştiği gibi, koltuk renginde de moda renkler değişmektedir. Evlerinde yaz mevsiminin gelmesi ile değişiklik yapmak isteyenler ve koltuk rengini değiştirerek bu değişikliğe başlama kararı verenler için; koltuk renkleri katalogundan 2016 yılında ön plana çıkan renkleri tek tek inceleyerek, fikirler sunacağız.

Koltuk takımlarının rengi, oturma alanınızda yaratmak istediğiniz dekorasyon tarzını en iyi yansıtan objelerden birisidir. Ayrıca ev dekorasyonunda genel olarak yarattığınız dekorasyon tarzına da uyumlu olmasına dikkat etme gerekliliği, koltuk rengi seçiminin ne kadar önemli olduğunu gözler önüne sermektedir.

Peki, 2016 yılında oldukça popüler olan koltuk renkleri nelerdir?

Buz Mavisi Koltuk Rengi

2016 yılı, hem moda dünyasında hem de dekorasyon dünyasında pastel tonların ağırlıklarını hissettirdikleri bir yıl olacaktır. Pantone Renk Enstitüsü tarafından açıklanan ‘yılın rengi’ trendinde de 2016 yılının renklerinden birisi olarak mavinin en pastel tonu seçilmiştir. Bu sebeple koltuk renginde değişiklik yapmak isteyenler, bu sezonda buz mavisi renginde koltuk takımlarına yer vererek, hem sezonun trendini hem de yaz mevsiminde ihtiyaç duyacakları ferahlığı ev dekorasyonuna yansıtabilirler.

Mor Koltuk Rengi

2016 yılının en popüler olan renklerinden birisi olan mor, hem zarafeti hem de şıklığı ile evinizde saray havası estirecektir. Oturma alanı dekorasyonunda, renkli bir dokunuş isteyenler için mor renk koltuklar ideal seçimlerden birisi olacaktır.

Krem Rengi Koltuk Rengi

Krem koltuk rengi, her sene olduğu gibi bu sene de oldukça revaçta! Sade, natürel ve huzur veren bir dekorasyondan yana olanlar, oturma alanlarında krem rengi koltuklara yer vererek bu etkiyi yaratabilirler.

Milas Modern Koltuk Takımı - Koltuk Takımları - Berke Mobilya

Milas Modern Koltuk Takımı - Koltuk Takımları - Berke Mobilya

trend dyo renk kataloğu

Defne Yataklı Koltuk Takımı - İndirimli Koltuk Takımları ...

Defne Yataklı Koltuk Takımı - İndirimli Koltuk Takımları ...

Renk Kartelası

Renk Kartelası

Vizyon Modern Koltuk Takımı Fiyatları

Birofis Koltuk Renk Seçenekleri

Renk Kartelası

Koltuk ve Salon Takımları Renk Seçenekleri - Berke Mobilya

Renk Kartelası

Renk Kartelası

Belinda Koltuk Takımı Koltuk Takımları Mobilya İnegöl Mobilya

Gucci Modern Salon Takımı - Salon Takımları - Berke Mobilya

Duvar Renk Kataloğu, duvar renkleri, 2010 duvar boyası ...

Selen Koltuk Takımı

Tay Tüyü Kumaşlar Nasıldır?

Josephine Koltuk Modelleri - Dekorasyon Dünyası

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here