Kum taşı rengi, son zamanlarda iç dekorasyon stillerinde kullanılan en popüler renklerden birisidir. Krem ve gri renk tonlarını içerisinde barındıran kumtaşı rengi, 2016 yılında da iç mekân boya rengi tercihlerinde ön plana çıkan renklerden birisi olacaktır.

Ev dekorasyonunda özellikle açık ve ferah mekânlardan hoşlananlar, kum taşı rengini rahatlıkla tercih edebilirler. Sezonun en popüler renkleri arasında gösterilen kumtaşı rengi; ünlü boya firmalarının da renk kataloglarında ağırlıklı olarak yer verdikleri renklerden birisidir.

Kum taşı rengini, ister oturma odanızda, ister yatak odanızda, isterseniz de giriş alanında kullanarak; doğal ve aydınlık mekânlar yaratabilirsiniz. Kumtaşı rengi ayrıca istediğiniz her renk ile birlikte kullanılabilmesi açısından oldukça avantajlı bir renktir. Dekorasyonda kullandığınız kum taşı rengine, aksesuarlarda ve dekorasyon objelerinde kullanacağınız renkli detaylar ile canlılık katabilirsiniz.

Kumtaşı Rengi Duvar Boyası Dekorasyonu

Duvar renkleri arasında en çok kullanılan renklerden birisi olan kumtaşı rengi, odanızın dekorasyonunu en güzel şekilde yansıtacak renkler arasındadır. İç dekorasyonda sıklıkla kullanılan kumtaşı boya rengi, doğal görünümü ve huzur verici etkisi nedeniyle de en çok oturma alanlarında kullanılır.

Kumtaşı rengini, Marshall firmanın renk kartelâlarında birçok farklı tonu ile bulabilirsiniz. Özellikle Marshall kumtaşı rengi boya kataloglarında ilk dikkat çeken renklerden birisidir ve bu renk ile özel dekorasyon önerileri yapılmıştır.

İster Sade, İster Renkli Tasarlayın

Kumtaşı rengi duvar boyası ile dekore edeceğiniz bir mekânda; isterseniz sade formda bir tasarım oluşturabilir; isterseniz de renkli ve eğlenceli bir dekorasyon tarzına imza atabilirsiniz. Soft tonlarda tercih edeceğiniz renkler ile birlikte sade ve aydınlık bir etki yaratırken; renkli seçimler ve baharın enerjisini yansıtacak canlı renkler ile eğlenceli mekânlar yaratabilirsiniz.

Ev Dekorumuz ~ Kumtaşı Rengi Duvar Boyası Dekorasyonu ~ Ev ...

Kumtaşı Boya Rengi | Kolay Dekorasyon

Marshall Kumtaşı Rengi ile Çok Şık Duvarlar - Boya Renkleri ...

Marshall Kumtaşı Rengi ile Çok Şık Duvarlar - Boya Renkleri ...

Marshall Kumtaşı Rengi ile Çok Şık Duvarlar - Boya Renkleri ...

Filli Boya Renk Kataloğu | Dekorasyon Önerileri ve Dekorasyon ...

Kumtaşı Boya Rengi | Kolay Dekorasyon

Filli Boya İç Cephe Renk Kataloğu 2013 - Dekorasyon Dünyası

Filli Boya Renk : Kumtaşı - 8052 | Evini.Bastanyarat.com

popüler kumtaşı rengi duvar boyası ile ev dekorasyonu ...

Kumtaşı Duvar Boyası Rengi İle Temiz Ortamlar Hazırlayın ...

kumtaşı rengi duvar boyası ile hazırlanan ev dekorasyonu ...

Ev Dekorumuz ~ Duvar Kum Beji Boya Rengi Tonları Ile Yaşanası ...

Filli Boya Kumtaşı Rengi İle Özel Ortamlar - Boya Renkleri ...

Ev Dekorasyonu Hobi Günlüğü: Kumtaşı Boya Rengi

 

Fawori Boya Kum Beji Rengi ile Çok Şık Duvarlar - Boya ...

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here