Günümüzde insanlar genelde apartman dairelerinde yaşar. Şehir hayatının verdiği sıkışıklıkla daireler ve yaşam biçimi de iç içe geçmiştir. Her insan bahçeli dubleks bir evde oturmayı hayal eder. Toprakla ve yeşillikle uğraşmak herkesin hoşuna gider. Özellikle çocuklu kalabalık aileler için bahçeli bir ev oldukça idealdir.

Şehirlerde bulunan müstakil evler genelde merkezden uzaktır. Bu evler şehir hayatının yoğunluğundan sıkılmış olan kişilerin tercih ettiği evlerdir. Bahçeli evlerde hayvan besleme imkânı da vardır.

Müstakil evde yaşayanlar evlerinin dış mekânlarını iç mekânları kadar şık ve güzel bir şekilde dekora edebilirler. Bu sebeple müstakil ev dekorasyonu son dönemde oldukça popüler bir dekorasyon alanıdır.

Müstakil evde oturanlar dış mekânları ile ilgili dekorasyon çalışmasında özellikle bahçelerini, kapı girişlerini, balkonları dekore ettiği zaman daha özel bir görünüm elde eder.  Hatta kullanılmayan eski eşyalar bahçe dekorasyonlarında mekân süsü olarak değerlendirilebilir. Küçük dokunuşlarla müstakil ev dekorasyonunda harikalar yaratılabilir.

Müstakil evlerin hem içi hem de dışı yaşam alanı olarak kullanılır. Bunun için evlerin iç mekânlarındaki dekorasyonlara önem verirken dış görselliğinin de unutulmaması gerekir.

Ev içi ve bahçe dekorasyonları evin mimari yapısına uygun olmalıdır. Modern tarzda yapılmış müstakil bir evin iç ve dış dekorasyonları aynı moderniteyi yansıtmalıdır.

Müstakil evlerde kış ve sonbahar aylarının manzarasını seyretmek için kapalı balkon çok şık durmaktadır. Ayrıca kapalı balkonlar tüm ailenin zevkle yemek yediği manzaralı mekânlardır.

Müstakil evlerin dekorasyonlarında dikkat edilmesi gereken bir durum çok eşya olmasından ziyade pratik ve kullanışlı eşyaların olmasına özen gösterilmelidir. Eşyaların pahalı ve şık olmasından ziyade eve ve konsepte uyumlu olmasına dikkat edilmelidir.

Eşyası ve biçimi ile uyumlu olan müstakil evler yaşanılması en rahat olan alanlardır. Müstakil evlerde en fazla dekorasyona harcama yapılmaktadır.

5 dakika Bayramoğlu'nda Müstakil Ev

Müstakil Ev Dekorasyon Fikirleri 2016 Dış Cephe Dekorasyon ...

Müstakil Ev Bahçe Peyzaj Dekorasyonu - Dekorasyon ev dekoru ...

En Güzel Müstakil Ev Modelleri › Ev Dekorasyon Fikirleri ...

Müstakil Ev Dekorasyon Fikirleri 2016 Dış Cephe Dekorasyon ...

DEKORASYON ÖRNEKLERİ

Müstakil Ev Modelleri | Dekorasyon Fikirleri

Dış Mekan Dekorasyonu | En Güzel Evler | Ev Dekorasyon Fikirleri

Dış Mekan Dekorasyonu | En Güzel Evler | Ev Dekorasyon Fikirleri

Satılık - Müstakil Ev - İstanbul - Beykoz - Anadolu Hisarı ...

Dış Mekan Dekorasyonu | En Güzel Evler | Ev Dekorasyon Fikirleri

İzmir Alaçatı'ya özel müstakil ev dekorasyon uygulamaları ...

En Güzel Bahçeli Müstakil Ev Galeri › Binbir Dekor

Ev Dekorasyon Dizaynı - Dekorasyon Bul

Cok luks evlerin ic dizayn ornekleri — Resimli Yemek

ev dekorasyon fikirleri

Ev planları ve örnekleri | Dekorasyonweb.com

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here