Evinizde bebeğiniz, çocuğunuz ya da evcil hayvanınız var ise daha da ötüşü sakarsanız başınız beladadır. Yiyecek ve içecekleri fayans ve ya parkeye döktüğünüzde kolayca temizleyebilirsiniz Ancak bunları koltuk, halı, perde, masa örtüsüne döktüğünüzde ise geri dönüşü olmayacak lekeler kalabilmektedir. Ev hanımları ya da temizlikçiler bu lekelerden çok fazla şikayetçidir. Vişne suyu, nar suyu gibi bazı lekeler çıkamamaktadır bu sebeple kullanılan yerlerde çok dikkat edilmesi gerekir. Siz ne kadar dikkat ederseniz edin bebeğiniz ya da haylaz bir çocuğunuz var ise o leke mutlaka oluşur. Bunu tek bir yol ile çözebilirsiniz o da nanoteknoloji ile üretilmiş hydrofobik (yani suyu kendinden uzak tutan) kumaşlar. Metre uzunluğunun milyarda biri seviyede yapılan teknolojik iyileştirmeler ile bu kumaşlar elde edilir.  Bu kumaşlar sıvı ve katıyı üzerinde yuvarlayarak kendinden uzaklaştırır. Bu tür kumaşlarda kesinlikle leke oluşmaz. Ayrıca bu tür kumaşlar lekeyi içine almamasından dolayı antibakteriyel özelliğe sahiptir ve hijyen açısından önemlidir.

Evinizde salonda ve mutfakta bu kumaşları kullanmak sizin temizlik sarfiyatınızı önemli oranda azaltır. Çünkü leke tutmayacağı için en ufak dökülen bir şeyde üzerinden bir bezle almanız sizin işinizi kolaylaştıracak ve saatlerce lekeyi temizlemenizi önleyecektir. Kumaşlar yastık, koltuk, sandalye  gibi yerlerde kullanılabileceği gibi bu kumaşlardan üretilen halılarda vardır. Bu halıları da evinizin içinde kullanabilirsiniz.

Siz ne kadar temizlik için uzun süreler harcasanız bile, kumaşın içine sinen lekeler hijyen açısından sizi tehdit eder. Ancak leke tutmayan kumaşın içine ekenin geçmesi mümkün değildir. Ayrıca çok fazla temizlenen ve kimyasal ürün kullanılan kumaşlarda ağarma ve yırtılma meydana gelir. Leke tutmayan kumaşlarından birçok desen ve rengi vardır. Bu sayede sizin istediğiniz görsellik bozulmadan kalır.

Leke Tutmaz Kumaş ve Çok Konforlu Bir Takım

Leke Tutmaz Kumaş ve Çok Konforl Bir TakımAsido Koltuk
Asido Koltuk

Leke tutmaz su itici döşemelik kumaş serisi

Leke tutmaz su itici döşemelik kumaş serisi

MERDAN KÖŞE TAKIMI

MERDAN KÖŞE TAKIMI

KETEKS DÖŞEMELİK KUMAŞ; DERİ

KETEKS DÖŞEMELİK KUMAŞ amp; DERİ

Leke Tutmayan Kumaş

Leke Tutmayan Kumaş

Kıyafetiniz Artık Leke Tutmayacak!

Kıyafetiniz Artık Leke Tutmayacak! / Fix Kadın

oturma

oturma

Tay tüyü kumaş leke tutar mı, nasıl temizlenir?

Tay tüyü kumaş leke tutar mı, nasıl temizlenir?

 

Gallery of leke tutmayan kumaşlar

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here