Sürekli değişen dünyada insanların talepleri arttıkça, gelişen teknolojinin de etkisiyle birlikte yenilikçi mutfaklar ortaya çıkmaya başladı. muhteşem detaylar ve kaliteyi yansıtan bir mutfağa sahip olma isteğimiz artmış durumda. Yeni nesil mutfaklarda daha çok gıdaları daha uzun süre muhafaza edebilecek buz dolapları, yenilikçi pişirme yöntemleri, sıkça kullandığınız araç ve gereçlerin hemen elinizin altında olması dikkat çeken bazı ayrıntıları oldu.

Karmaşık bir mutfaktan sıkıldıysanız yeni nesil mutfakları tercih etmemeniz için hiçbir sebep yok. Buzdolabı,ocak ve fırınlar oldukça şık dizayn edilmiş ve mutfak ile entegre olmuş. Ürünlerde genellikle siyah renk ve paslanmaz çelikler ön plana çıkmış. Modern bir mutfağın en önemli unsurlarından birisi aydınlatma olup, avizeler veya kolye lambalar tercih edilmiş. Yemek yaparken ve yerken iyi görmek istiyorsanız lambaları iyi seçmelisiniz.

Tezgahtan pişirme bölümüne geçerken çok ince bir yükseklikle tasarımda ayrılık yaşanmamış. Ocaklar tezgahla aynı seviyede tutulmuş ve gayet eğlenceli bir tarz oluşturulmuş. Buzdolabı ve diğer elektronik eşyaların kontrolleri kolay olduğundan siz sadece pişirme,yıkama keyfini yaşayacaksınız. Programlanabilir eşyaların olması elinize zarar vermemekle birlikte bir parmağınızla her şeyi kontrol altında tutabileceksiniz.

Yeni nesil mutfakların genel özelliği kolay entegre edilebilir olmalıdır. Kahve yapma makineleri ile sıcak bir ortamda sohbetlerinizi keyif katabilirsiniz.

Yeni mutfak modelleri 2016

MEMBRAN MUTFAK DOLABI MODELLERİ 2016

İtalyan Modern Hazır Mutfak Modelleri 2016 En Yeni Mutfak ...

En Yeni Mutfak Dolapları Modelleri ve Renkleri - Dailymotion ...

Yeni Mutfak Modelleri - Dekorasyon Dünyası

Yeni mutfak modelleri

En Yeni 2015 Ankastre Mutfak Modelleri/Feza Mutfak ...

Mutfak Modelleri | Moda Model

Modern ve En Yeni Mutfak Modelleri | Pembedekor

Yeni Mutfak Modelleri - Dekorasyon Dünyası

Kelebek Mobilya Yeni Çıkan Hazır Mutfak Modelleri 2016 Mutfak ...

Yeni mutfak modelleri 2017

2014 Mutfak Modelleri - Dekorasyon Dünyası

Yeni mutfak modelleri 2016

2015 Yeni Trent Mutfak Dolap Modelleri

2016 İtalyan Mutfak Dolabı Tasarımları Yeni Çıkan Hazır ...

Yeni Mutfak Dekorasyonu Modelleri - Dekorasyon Bul

PINAR SEDEF ÜNAL: YENİ NESİL MUTFAK MODELLERİ

Yeni Sezon Hazır Mutfak Modelleri En Yeni Mutfak Tezgahı ...

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here