Vizon rengi; kahverengi ile gri arasında kalmış bir renktir ve ev dekorasyonunda en çok kullanılan renkler arasında ilk sıralarda yer alır. Açık vizon rengi içinde griler barındıran bir ton iken; koyu vizon rengi kahverenginin daha baskın olduğu bir tondur. Fakat her iki ton da doğru renkler ile birlikte kullanıldığında, ev dekorasyonunda oldukça şık mekânlar yaratılmasına imkân verecektir.

Vizon rengi, diğer pastel tonların aksine açık ve parlak bir renk değildir, bu sebeple bazı kişiler bu renk ile yapılan dekorasyonların ortamı boğacağını düşünür. Fakat vizon rengi, ışık ile farklı tonlarda olabilen ve ortama da ışık katabilen bir renktir. Eğer ki vizon rengi ile boğucu diye tabir edilen ortamlardan ziyade daha renkli ve daha ferah ortamlar yaratmak istiyorsanız, vizon rengini altın sarısı, su yeşili, güneş sarısı, açık mavi, mor ve pembe ile birlikte kullanmalısınız. Eğer ki vizon rengini kullanarak sade diye nitelendirebileceğimiz daha nötr bir dekorasyon yaratmak istiyorsanız, bej ve griler ile birlikte kullanmanız doğru bir seçim olacaktır.

Vizon rengi bir dekorasyon; evin her alanına kolaylıkla uygulanabilir. Özellikle duvar rengi seçiminde, mobilya seçiminde ya da mutfak dekorasyonunda vizon rengi kullanmak, oldukça trend bir uygulamadır. Fakat küçük bir odanız varsa, vizon rengini ana dekorasyon rengi olarak tercih etmeniz odanızı daha da küçük gösterebilir. Bu durumda ana dekorasyon rengini daha açık bir renk seçip, vizon rengini küçük detaylarda kullanmak daha doğru bir seçim olacaktır. Hem odanız olduğundan daha büyük gözükecek, hem de vizon rengi odanıza şık bir dokunuş yapmanıza imkân sağlayacaktır.

Bahar Yaklaşırken: Vizon Rengi- Su Yeşili

Kış mevsiminin yavaş yavaş sonuna geldiğimiz şu günlerde, bahar mevsimine uygun dekorasyon trendleri de ön plana çıkmaktadır. Bahar mevsimine uygun bir dekorasyonda vizon rengini kullanmak isteyenler, su yeşili rengi ile vizon rengini hareketlendirebilirler.

Vizon Rengi Çanta

Vizon Rengi Çanta

Vizon Rengi

Vizon Rengi

DYO Boya Renk: Vizon

DYO Boya Renk: Vizon

Çift Saplı Vizon Rengi Çanta

Çift Saplı Vizon Rengi Çanta

tabuu vizon rengi etek

tabuu vizon rengi etek

Ürünler

Ürünler

vizon

vizon

vizon

vizon

 

Vizon Rengi Galerisi

PAYLAŞ
Önceki İçerikAlyans Modelleri
Sonraki İçerikBebek Odaları

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here