Son dönemde evlerin metrekareleri küçüldükçe, hem yer kaplamayan hem de kullanışlı olan mobilyalar oldukça sık tercih edilmektedir. Özellikle de evleri küçük olan ev sahiplerinin en büyük sıkıntısı olan yatılı misafirler için üretilen çok fonksiyonlu mobilyalar oldukça tercih edilen modeller arasındadır. Çünkü konukseverler için yatılı misafirin konforu ve temiz bir uyku çekmesi önemlidir ve bunun için her şey özenerek tertip edilir.

Yatılı misafirleri sıklıkla ağırlayanlar, konukların rahatlığını ön planda tutarken; bunu yapmak için eşyaların konumuna ve kullanım kolaylığına da ekstra önem gösterirler. Eğer eviniz küçükse ve yatılı misafirleriniz varsa, mobilya tercihiniz çok yönlü mobilya ürünleri ve iki kişilik yatak olabilen kanepeler olarak şekillenmelidir.

İki kişilik yatak olabilen kanepeler, evi küçük olan ev sahipleri için en ideal ve en kullanışlı mobilyalardır. Salon takımında tercih edilen yatak olabilen kanepeler, son dönemde ünlü mobilya firmalarının da en çok sergilediği ürünler arasındadır.

Modern Çözümler: Yatak Olan Kanepeler

Evinizdeki oda sayınız ayrıca misafir odası dekore etmenize imkân vermiyorsa, mevcut oturma alanınızı misafir için de uygun olacak şekilde tasarlamanız gerekmektedir. Bu durumda tercih edilen mobilya modelleri yatak olabilen kanepelerden yana olmalıdır. Buradaki esas amaç, oturma odasını çok amaçlı değerlendirmek ve yatılı gelen bir misafiri burada ağırlamaktır. Bu sebeple uyku saatlerinde yatak olan, gündüz saatlerinde ise kanepeye dönüşebilen oturma grupları bu tarz bir dekorasyon ihtiyacını rahatlıkla karşılayacaktır. Oldukça pratik ve fonksiyonel olan iki kişilik yatak olan kanepe modelleri ile yedek odaların yetmediği durumlarda da misafir için gecelik yer ayarlamaya yardımcı olacaktır. Üstelik son dönemde oldukça sık tercih edilen yatak olabilen kanepeler için farklı tasarımlar da söz konusudur.

Yatak Olan Koltuklar

Yatak Olan Koltuklar

Koltuk Takımı

R620 – L465 Koltuk Takımı

Refakatçi Koltuğu 350.00 TL

Refakatçi Koltuğu 350.00 TL

Seray Yataklı Kanepe Modelleri Fiyatları

Seray Yataklı Kanepe Modelleri Fiyatları

çift kişilik yatak olan kanepe

çift kişilik yatak olan kanepe

Yataklı Kanepe Modelleri Rakipsiz Fiyatlarla Evmanya’da

Yataklı Kanepe Modelleri Rakipsiz Fiyatlarla Evmanya'da

ÇEKYAT OLABILEN KOLTUK MODELLERI

ÇEKYAT OLABILEN KOLTUK MODELLERI

Çift Kişilik Yatak Olan Köşe Takımları ve Fiyatları

Çift Kişilik Yatak Olan Köşe Takımları ve Fiyatları

 

2 Kişilik Yatak Olan Kanepe Modelleri Galerisi

1 YORUM

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here