İnsanlar gün geçtikçe ev ve iş yerleri için daha güzel tasarımlar oluşturur. Yaşadıkları mekânı farklı şekillerde dizayn ederek yeni oluşumlar ile mekâna ayrı bir özellik katar. Farklı dizayn ve tasarımlar her alanda olduğu gibi evlerin temel parçası olan duvarlar içinde geçerlidir. Evinin ya da iş yerinin klasik duvarlarından sıkılan insanlar farklı bir tarz oluşturmak için üç boyutlu duvar kâğıtlarını uygularlar.

Üç boyutlu duvar kâğıtları çok alternatifli bir özelliğe sahiptir. Duvar tasarımları olarak vahşi hayvanlar, doğa manzaraları, klasik desenler, taş desenleri, dini temalar, uzay ve gökyüzü resimleri, sanatsal tasarımlar, haritalar ve spor resimlerinin üç boyutluları bulunmaktadır. Her zevke ve beğeniye hitap eden desenler yer alır.

Kasvetli ve sıkıcı olan bir odaya yeni bir hava verilmek isteniyor ise ilk akla üç boyutlu duvar kâğıtları gelmelidir. Modası geçmiş artık ekonomik ömrünü tamamlamış duvar kâğıdı ya da duvar boyası yerine üç boyutlu duvar kâğıtları daha zengin bir görsel şölen oluşturur.

Üç boyutlu duvar kâğıtlarında asıl muhteşem görüntüler çocuklar için yapılan tasarımlarda yer alır. Dünyanın en sevimli ve kıymetli varlıkları olan çocuklarımızın sevdiği çizgi film kahramanları ile süslü bir duvar oldukça eğlenceli gözükür. Çocuklar bu resimlere sahip olan odadan dışarı çıkmak istemezler.

Doğa hayatını ve hayvanları seven insanlar bu oluşumları yanı başında görmek için hayvan ve doğa manzaralı resimleri üç boyutlu olarak duvarlarına yaptırabilirler.

Sanat ile uğraşan ya da sanata merakı olan kişiler üç boyutlu sanatsal resimleri sıradan düz duvarlarına yaptırarak evlerinde bir hareket oluşturabilirler.

Son zamanların gözdesi olan taş duvarlar oldukça yüksek bir harcama ile yapılırken, aynı görüntü üç boyutlu duvar kâğıtları ile de sağlanabilir. Zor ve yorucu işlemle uğraşmak yerine pratik bir çözüm ile evde farklı bir ambiyans oluşturulur.

Evrenin sonsuz boşluğu ile ilgili yapıya yani uzaya hayranlığı olan kişilerin beğenilerine hitap eden üç boyutlu duvar kâğıtları da bulunmaktadır. Evlerde farklı bir oluşum ve dizayn üç boyutlu duvar kağıtları ile sağlanır.

Doğa Manzaralı Duvar Kağıtları

3 Boyutlu Duvar Kağıdı - Modadek.com

3 boyutlu duvar kağıtları – Dekor Usta

3 Boyutlu Duvar Kağıdı 2015 Modelleri

Yaşam alanlarına derinlik katan 3 boyutlu duvar kağıtları

3 Boyutlu Duvar Kağıtlarında Taş ve Ahşap Desenli Modeller

Duvar Kağıdı Fiyatları

 

0212 876 27 41-42-43/taş desenli duvar kağıdı,3 boyutlu duvar ...

3 Boyutlu Duvar Kağıtları | 3 Boyutlu Duvar Kağıt

3 Boyutlu Duvar Kağıtlarında Taş ve Ahşap Desenli Modeller

Duvar Kağıdı | DETAY EMLAK DEKORASYON

3 Boyutlu Duvar Kağıtları, Ayzun.com

Üç Boyutlu İthal Kore Duvar Kağıdı Bohemian

3 BOYUTLU DUVAR KAĞIDI UYGULAMALARI – A.R.D. YAPI DEKORASYON

3 BOYUTLU DUVAR KAĞIDI UYGULAMALARI – A.R.D. YAPI DEKORASYON

En Yeni 3D Duvar Kağıdı Modelleri 2015 | Dekorstili.com

3 Boyutlu Duvar Kağıtları | FURKAY DEKOR - Gergi Tavan ...

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here