Evlilik sürecinde olan çiftleri en çok yoran konulardan birisi evlerinde kullanacakları mobilyalara karar verme sürecidir. Evin ölçülerine uygun mobilyaları bulmak, dekorasyon tarzına yakışan mobilya seçimini yapmak ve en önemlisi bütçe dâhilinde seçimler yapmak bu aşamadaki en önemli kararlardır.

Ev dekorasyonunda kullanılacak mobilya seçimini yaparken, hem bütçeye uygun, hem kaliteli hem de sezonun modasına uygun seçimler yapmak için sektörün önde gelen markalarına göz atmak gereklidir. Fakat her bir parçayı farklı mobilya markalarından alıp birleştirmeye çalışmak hem süreci zorlaştırır, hem de parçaların birbirine uyumlu olmama sorununu ortaya çıkarabilir. Bu sebeple özellikle de büyük markaların yeni evlenecek çiftler için sunduğu düğün paketleri oldukça cazip bir fırsattır.

Türkiye’nin mobilya sektöründeki en önemli firmalarından birisi olan ve farklı tasarımları ile beğenilen ürünlere imza atan Alfemo mobilya, yeni evlenecek çiftlerin işini kolaylaştırmak adına oldukça cazip fiyatlara birbirinden şık düğün paketleri hazırlamıştır. Alfemo düğün paketleri, birbirinden değişik dekorasyon tarzları ile hazırlanmış seçenekleriyle istediğiniz dekorasyon tarzını hazır bir şekilde size sunması açısından da oldukça kolaylaştırıcıdır.

Peki, Alfemo düğün paketi satın almak size ne gibi faydalar sağlayacaktır?

Şıklık Ayrıntıda Gizlidir

Alfemo düğün paketi içinde yer alan mobilyalar, markanın aynı üretiminden çıktığı için hem aynı rengi hem de aynı malzeme ve dokuyu tutturma imkânı olacaktır. Çekmece kulpları, koltuk tasarımları, yemek odasındaki küçük detaylar gibi ufak parçalarda bile, aynı doku ve tasarım yer alacağından ortak bir şıklık imkânı doğar.

 Garantili Kolaylık

Alfemo markası, kurumsal kimliği ile tanınan bir markadır. Bu sebeple Alfemo düğün paketlerinde de tıpkı mobilyalarında olduğu gibi iki yıl garanti süresi tanınmıştır. Ayrıca Alfemo markasından alınan düğün paketi, işinde uzman ustalar tarafından evinize ücretsiz sevk edilir ve kurulumu gerçekleştirilir.

Alfemo düğün paketi 2016

Alfemo düğün paketi 2015

Alfemo düğün paketi 2016

Alfemo düğün paketi 2015

ALFEMO DUGUN PAKETI MODELLERI

ALFEMO DUGUN PAKETI MODELLERI

Alfemo düğün paketi 2015

Alfemo düğün paketi 2015

ALFEMO DUGUN PAKETI MODELLERI

ALFEMO DUGUN PAKETI MODELLERI

Alfemo

Alfemo

HAFTANIN FIRSATI: CARISMA DÜĞÜN PAKETİ

HAFTANIN FIRSATI: CARISMA DÜĞÜN PAKETİ

 

Alfemo Düğün Paketi Galerisi

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here