Mutfaklar uzun yıllar geleneksel mutfak tarzında klasik olarak tasarlanmış, dekore edilmiştir. Mutfak mobilyaları ve beyaz eşyalar mutfak içerisinde bağımsız eşyalar halinde yer almıştır. Elektronik eşyaların elektrik ve sıhhi tesisatları mutfağın içerisinde açık seçik olarak yer almıştır. Son on yılda ev hanımlarının ve mutfak kullanıcıların şikâyetleri ihtiyaçları üzerine ankastre mutfak seteri geliştirilmiş ve yaygınlaşmıştır. Ankastre mutfak setleri bu gün neredeyse bütün evlerin mutfaklarında yer almaktadır.

Ankastre mutfaklar, klasik tasarımları tamamen değiştirmiştir. Mutfakta yer alan mutfak araç gereçlerini ve beyaz eşyalarını bir set halinde birleştirmiş, tek bir mobilya haline getirmiştir. Bütün tesisatları gizlemiş mutfak eşyalarına bir bütün halinde estetik ve görsel güzellik kazandırmıştır. Mutfaklarımızın derli toplu olmasını isteyen bizlere çok kullanışlı ve fonksiyonel bir mutfak sunmuşlardır. Ankastre setlerde bütün beyaz eşyalar; mutfak dolapları, tezgahları ve boy dolabının içerisine bir uyum içerisinde yerleştirilmiştir. Teknolojinin ilerlemesi ile ankastre mutfakların tasarımları çok değişmiş, tamamen kullanıcı ihtiyaçlarına göre şekillenmiştir. Ankastre setler, hareketli davlumbazlar, ses ve görüntü sistemleri, beyaz eşya müşterek kumanda paneli ile mutfaklarda zamanlarının çoğunu geçiren ev hanımlarının bütün ihtiyaçlarına cevap verebilecek düzeye gelmiş ve ev hanımlarının vazgeçilmezi olmuştur. Yani model ankastre mutfaklar, tamamen kullanıcı istek ve ihtiyaçlarına göre tasarlanıp üretildiği için hem çok verimli olmakta hem de daha estetik görünümler kazanmaktadır.

Ankastre mutfaklar günümüz de klasik modelleri çok geride bırakmıştır. Mutfak seti seçerken malzemesinden, rengine kadar dikkat etmeliyiz. Ayrıca fonksiyonel bir mutfak seti olması kullanış olarak rahatlık sağlayacağı gibi mutfaklarımızın daha yaşanabilir olmasını sağlayacaktır.

Ankastre

Ankastre

Beyaz ankastre mutfak modelleri

Beyaz ankastre mutfak modelleri

Ankastre Mutfak Nasıl Oluyor?

Ankastre Mutfak Nasıl Oluyor?

Ankastre Mutfak Dolapları
Ankastre mutfak dolapları

Ankastre Mutfak Modelleri

Ankastre

Arçelik Mutfak

Arçelik Mutfak

ankastre mutfak

ankastre mutfak / beylikdüzü dekor / beylikdüzü ankastre

Ankastre Mutfak Nasıl Oluyor?

Ankastre Mutfak Nasıl Oluyor?

Arçelik Mutfak

Arçelik Mutfak

 

Gallery of Ankastre mutfak

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here