Mutfak kullanıcılar için üretilen hazır mutfak modelleri özelliklerine ve kalitelerine göre  fiyatlandırılmaktadır. Mutfak kullanıcıları maddi durumları elverdiğince üst seviyelerde mutfak modellerini tercih etmekte, fiyat performans oranını yukarılara çıkarmaktadırlar. Günümüzde hazır mutfak üreticileri üretim sınıflandırmaları yapmış ve fiyatlarını bu sınıflandırmalara göre yapmışlardır. Bu şekilde kullanıcılara fiyat ve özellik olarak çok geniş bir hazır mutfak yelpazesi sunmaktadırlar.

Bazı firmalar demonte halde sattıkları küçük ve özelliksiz hazır mutfak modellerini 500-750 TL aralığında kullanıcılarına sunmaktadırlar. Bu modellerden biraz daha fazla özellikli ve kullanışlı, daha iyi malzemelerden üretilmiş mutfak modelleri 1000-1500 TL aralığında satılmaktadır. Günümüzde çok talep gören ve revaçta olan ankastre mutfaklar ise kullanılan malzemelere göre 3000-5000 TL aralığında kullanıcılara sunulmaktadırlar. Sipariş üzerine tasarlanan ve istenilen özellikler ile donatılan hazır mutfaklar kullanılan kaliteli malzemeleri dahilinde 15000 TL ya kadar fiyatlandırılabilmektedir. Bütün bu modeller zaman içerisinde kullanıcı istek ve ihtiyaçlarına göre şekillenmekte ve fiyatlandırılmaktadır. Hazır mutfak üreticileri arasında kalitesiz malzemeden ve fonksiyonel olmayan mutfak modelleri üretip sadece dış görünüşe özen gösteren firmalar bu modelleri yüksek fiyatlardan kullanıcılara sunmaktadırlar. Hazır mutfak alırken fiyat performans oranına çok dikkat edilmelidir. Çok pahalı olan mutfak modelleri çok kullanışlı olacakları anlamına gelmemektedir. Ekonomik durumumuza göre ve ihtiyaçlarımız doğrultusunda en doğru mutfak tercihini yapmalıyız.

Hazır mutfak modelleri bir çok yan sektörü bünyesinde barındıran büyük bir sektördür. Üreticiler bir çok bileşeni olan mutfak modellerinin fiyatları bütün bileşen ve bu bileşenlerin üreticileri göz önüne alınarak belirlenmektedir.  Bu nedenle çok pahalı yada çok ucuz mutfak modelleri yerine orta fiyatlara satılan modeller tercih edilmelidir.

sancaktepe

sancaktepe

Aydın Mobilya Dekorasyon

Aydın Mobilya Dekorasyon

İncekaralar Mobilya,Sinop Abs mutfak, Hazır mutfak

İncekaralar Mobilya,Sinop Abs mutfak, Hazır mutfak

Bodrum Hazır Mutfak Hazır Mutfak Modelleri Bodrum Mutfak

Hazır Mutfak

Denizli Yapi Tasarım

Denizli Yapi Tasarım

Hazır Mutfak

Hazır Mutfak
HİLAL DEMİRCİLİK

Hazır Mutfak Dolabı Modelleri

 

Gallery of Hazır mutfak

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here