Ebeveynlerin Tatlı Telaşları: Bebek Arabası Nasıl Seçilir?

Bebek arabaları, anne-baba olma hazırlığında olan ya da anne-baba olma duygusunu yeni tatmış olan çiftlerin en büyük problemlerinden biridir. Piyasada bulunan bin bir çeşit bebek arabası modellerinin hangisini seçecekleri, bebeğin rahatı için önemli olan noktaların neler olduğunu, bebek arabası alırken nelere dikkat edilmesi gerektiği derken ebeveynlerin aklı karıştıkça karışır.

Peki, bebek arabası almak isteyen ya da karar verme sürecinde olanlar nelere dikkat etmelidir? İyi bir bebek arabasında neler olmalıdır?

TS EN 1888 Belgesine Dikkat!

Bebek arabası alırken dikkat etmeniz gereken ilk nokta, bebek arabasının üzerinde TS EN 1888 belgesinin olmasıdır. Bu belgenin anlamı; alacağınız bebek arabasının Avrupa güvenlik normlarına uygun üretilmesi demektir.

Hem Rahat Olsun Hem De Güvenli!

Piyasada bulunan bin bir çeşit bebek arabası modelleri arasından hangisini alacağınıza karar verirken, bebek arabasının şık görüntüsünden ziyade kullanım kolaylığına ve taşınma pratikliğine odaklanmanız gereklidir. Çünkü bebek arabasını bütün gün kullanacağınız durumlar da olacaktır ve bu gibi durumlarda ağır olmayan, pratik bir şekilde kullanılan bebek arabaları işinizi oldukça kolaylaştıracaktır.

Az Yer Kaplasın!

Bebek arabaları, ebeveynleri yormayan ve kullanım açısından oldukça pratik olan modeller arasından seçilmelidir. Bu seçimi yaparken dikkat edilmesi gereken önemli bir husus da bebek arabasının kapladığı yerdir. Özellikle de araçların bagajlarını hayal ettiğinizde, bebek arabasının mümkün olduğunca az yer kaplaması sizin işinizi oldukça kolaylaştıran bir özellik olacaktır. Bunun haricinde bebek arabasını tek elle katlayabilme fonksiyonu da kullanım esnasında bayanların başta olmak üzere tüm ebeveynlerin işini kolaylaştıran başka bir fonksiyondur. Tüm bunlar haricinde dikkat etmeniz gereken bir diğer özellik de tekerleklerin 360 derece dönebilme özelliği ve bebeğin yönünü çift taraflı olarak ayarlayabilme özelliğidir.

Kaliteli Bebek Arabaları

Kaliteli Bebek Arabaları

Bebek Arabaları

Bebek Arabaları

2015 bebek arabaları modelleri ve fiyatları

2015 bebek arabaları modelleri ve fiyatları

z2.jpg

z2.jpg

2015’in Bebek Arabası Modelleri

2015'in Bebek Arabası Modelleri

Çift Yönlü Bebek Arabaları

Çift Yönlü Bebek Arabaları

Puset ve Bebek Arabaları

Puset ve Bebek Arabaları

Ürünler

Ürünler

 

Bebek Arabaları Galerisi

PAYLAŞ
Önceki İçerikTesettür Giyim
Sonraki İçerikKum Beji

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here