2016 ilkbahar yaz tesettür giyim modası kış ayından belirlendi. Stilistler ve modelistler birbirinden güzel kıyafetleri tesettürlü bayanlar için oluşturdu. Bu sezonda bazı renklere ağırlık verildi. Mercan rengi, parlak yeşil, fildişi beyazı, kırmızı, sarı ve mavi vs. bu yaz sıkça göreceğimiz renkler arasındadır. Mercan renkli, pantolon elbise ve bluzlara uygulanan dikiş detayları ile kıyafetler hareketlendirilmiştir. Düz yeşil renkli etekler, pantolonlar ve elbiseler tasarlanmıştır.

2016 ilkbahar yaz sezonunda şıklığına önem veren tesettürlü bayanlar için klasik ve modern çizgide çok zarif kıyafetler tasarlanmıştır. 2016 ilkbahar yaz sezonunda tesettür giyimde moda belli bir sınır içerisinde kalmamıştır. Geniş bir yelpaze sergilemektedir. Gerek renkler, tasarımlar, etekler, pantolonlar, feraceler, spor kıyafetler ve şallar oldukça çeşitlidir.

2016 ilkbahar yaz sezon kıyafetleri bayanlar tarafından da rağbet göreceğe benziyor. Modacılar genç, yaşlı demeden hiçbir kesimi unutmadan sezon çalışmasını başarı ile gerçekleştirmiş.

Tesettür Tunikleri

2016 ilkbahar yaz tesettür tunikleri renk ve model açısından diğer yıllara göre daha fazla çeşitlendirilmiştir. Hem spor tunikler hem de klasik tunikler yer almaktadır.

Tesettür Giyim Pantolonları

2016 ilkbahar ve yaz tesettür giyimde pantolon renklerinde ve modellerinde kısıtlamaya gidilmemiştir. Özellikle paçalar üzerinde durulmuştur. Dar paça pantolon ile bol paçalı pantolonlar kullanılmıştır.

Etek Modelleri

2016 ilkbahar yaz eteklerinin modelleri genelde çan ve kiloş şeklindedir. Çiçek desenli etek modelleri 2016 ilkbahar yaz sezonunda en çok kullanılan stillerdendir.

Elbise Modelleri

2016 ilkbahar yaz elbise modellerinde soft renkler kullanılmıştır. Elbiseler genelde bele kadar düz kesim alt etekler ise kalın pilelerden oluşmaktadır. Abiye elbise modellerinde ise oldukça belirgin ve net renkler kullanılmıştır.

Şal ve Eşarp Modelleri

Gençler tarafından tercih edilen şallar bu sene göz alıcı renkler kullanılmıştır. Özellikle düz renk şallar tercih edilmiştir. Kare eşarplarda 2016 ilkbahar yaz sezonunda daha soft ve sade desenlerle yerini korumuştur. Yaz sıcaklarında serinlik veren şifon kumaşı da şal eşarplar arasında yer almaktadır.

2016 yılına ait ilkbahar yaz kıyafetlerini titizlikle araştırarak bir araya getirdik. Alışverişlerinizde yardımcı olması için sitemize bakmanızda yarar var.

Tesettür Giyim

Tesettür Giyim

Tesettür Giyim Modelleri

Tesettür Giyim Modelleri

Tesettür Giyim, Abiye, Ferace ve Tesettür Giyim Modelleri

Tesettür Giyim, Abiye, Ferace ve Tesettür Giyim Modelleri

mevre tesettur giyim siyah dantelli abiyeler 2015

mevre tesettur giyim siyah dantelli abiyeler 2015

Tesettür Giyim

Tesettür Giyim

tesettür giyim modelleri 2016 yeni sezon

tesettür giyim modelleri 2016 yeni sezon

Kışlık genç tesettür giyim modelleri

Kışlık genç tesettür giyim modelleri

tesettür kıyafetleri

tesettür kıyafetleri

 

Tesettür Giyim 2016 Galerisi

PAYLAŞ
Önceki İçerikBebek Odası Dekorasyonu
Sonraki İçerikBebek Arabaları

10 YORUMLAR

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here