Bebek bekleyen veya yeni bebeği olmuş ailelerde en büyük telaşlardan birisi bebekleri ve kendileri için zorunluluk olan bebek arabası seçimidir. Bebek arabaları, çok çeşitli modelleri ve değişik tasarımlı seçenekleri ile karar vermek zorunda olan ailelerin kafalarını epey karıştırmaktadır.

Bebek arabası seçimin yaparken; bebeğinizin rahatına ve konforuna uygun bir model seçmeye özen göstermelisiniz. Bunun yanında bütçenize ve hayat tarzınıza uygun modeli de seçmek, karar verme sürecinde size yardımcı olacak filtreler olacaktır.

Bebek arabası modelleri o kadar çoktur ki, bazen hangi bebek arabası modelinin hangi ürünleri kapsadığı bile karıştırabiliriz. Bu sebeple bebek arabası seçimi yaparken model isimlerini iyi bilmemiz gereklidir. İşte size bebek arabası modelleri

Travel Sistem Bebek Arabaları

Bu tip bir bebek arabası, hızlı ve kolay kullanımı ile son dönemde en çok tercih edilen bebek arabası modellerinden birisidir. Ayrıca travel sistem bebek arabası uzun ömürlü ve kullanımı da oldukça pratik olan bir modeldir. Bebeğinizin doğduğu andan itibaren kullanabileceğiniz bir model olan travel sistem bebek arabaları, aynı zamanda oto koltuğu olarak da kullanılabilmektedir.

Tekerlekli Bebek Arabaları

Koşu arabası ya da arazi bebek arabası olarak bilinen bu model bebek arabaları, seyahat etmeyi ve gezmeyi çok seven ebeveynler için ideal bir seçimdir. Yumuşak bir sürüş keyfi sunan tekerlekli bebek arabası modeli, yüksek manevra kabiliyeti ile de yürüyüşlerde işinizi oldukça kolaylaştırır.

Baston Bebek Arabası

Baston bebek arabası modelleri, rahatlıkla ayarlanabilir koltuk ve tek elle katlayabilme özellikleri ile özellikle yaz aylarında oldukça tercih edilen modellerden birisidir. Bunun yanında önünde tepsilik olan baston bebek arabaları da hem bebekler hem de ebeveynler için büyük kolaylık sağlamaktadır. Baston bebek arabası, en az 12 aylık bebekler için uygundur.

Kaliteli Bebek Arabaları

Kaliteli Bebek Arabaları

Bebek Arabası GittiGidiyor’da

Bebek Arabası GittiGidiyor'da

Çift Yönlü Bebek Arabaları

Çift Yönlü Bebek Arabaları

En Kullanışlı Bebek Arabaları

En Kullanışlı Bebek Arabaları

Bebek Arabaları

Bebek Arabaları

En Güzel Bebek Arabaları

En Güzel Bebek Arabaları

1318924780.jpg

1318924780.jpg

2015 bebek arabaları modelleri ve fiyatları

2015 bebek arabaları modelleri ve fiyatları

 

Bebek Arabası Galerisi

2 YORUMLAR

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here