Evlerimizde bulunan mutfak modelleri, mutfak kullanıcılarının ve ev hanımlarının ihtiyaçları doğrultusunda tasarlanarak her yıl yeni modeller geliştirilmektedir. Beyaz mutfak modelleri, bu konuda kullanıcılara çok farklı çeşitler sunmaktadır. Geleneksel ve klasiklerden farklı olarak cam profil kapaklarla zenginleştirilmiş görsel görünüm kazandırılmış seçenekler kullanıcıların beğenilerine sunulmuştur. Günümüzde modern mutfak dolaplarından farklı olarak mutfak seramiklerinin de tasarımlarını yaparak mutfak modellerini zenginleştirmişlerdir.

Beyaz mutfak modelleri, mutfak modelleri arasında en fazla tercih edilen mutfak modelleridir. Ankastre mutfak setleri, mutfak adaları beyaz lake olarak imal edilebildiği gibi, laminant parlak ve beyaz renklerde üretilebilmektedir. Yeni modellerinde mutfak seramiklerini de beyaz ve nokta desenli olarak üretip mutfak kullanıcılarına sunulmuştur. Cam profil kapaklar ve beyaz davlumbazlar ile renk uyumu sağlanmış modellerinin yanında yine cam kapaklı boy dolapları ile beyaz mutfak modelleri tasarlanarak üretimi yapılmaktadır. Beyaz mutfak modelleri  beyaz ve açık mavi ledler ile desteklenerek estetik açıdan zenginleştirilmiş,  mutfak aydınlatmasına farklı tasarımla yaklaşılmıştır. Mutfak tezgahlarında da yeni tasarımlarla farklı modeller geliştirilmiş, tezgah malzemesi olarak beyaz mermer tercih edilmektedir. Bütün bunların yanında mutfak adaları için değişik süslemeler ile mutfak modelleri zenginleştirilmiş, ev hanımlarının ihtiyaç ve istekleri doğrultusunda mutfak dolapları ve kapakları da süslemeler ile zenginleştirilmiştir.

Ev hanımlarının çok beğendiği beyaz mutfak modelleri, mutfaklarımıza farklı bir hava katmaktadır. Bazı modellerinde seramiklerle zenginleştirilmiş olarak sunulan beyaz mutfak modelleri evlerimize görsel güzellik kazandırarak yaşanabilir ferah alanlar oluşturmaktadır.

Beyaz Mutfak Modelleri 2015

Beyaz Mutfak Modelleri 2015

Beyaz ankastre mutfak modelleri

Beyaz ankastre mutfak modelleri

Beyaz mutfak dolapları

Beyaz mutfak dolapları

Lake beyaz mutfak dolapları

Lake beyaz mutfak dolapları

Beyaz Mutfak Modelleri

Beyaz Mutfak Modelleri

beyaz mutfak modelleri 2015

Beyaz Mutfak Modelleri

Beyaz Mutfak Dekorasyonu Örnekleri

Beyaz Mutfak Dekorasyonu Örnekleri

beyaz mutfak modelleri

beyaz mutfak modelleri

Akrilik mutfak modelleri

Akrilik mutfak modelleri

Beyaz mutfak modelleri 2016

 

Gallery of Beyaz mutfak

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here