Mutfaklarımız için tercih ettiğimiz beyaz mutfak modelleri, mutfak tezgahları, mutfak dolapları ve ihtiyaç duyulmuş ise mutfak adası  mobilyalarından oluşmaktadır. Beyaz mutfaklar dolap modelleri için , mutfak dolapları mutfak tezgahlarından bağımsız  boyutlarda ve şekillerde üretilebilmektedir.

Günümüzde mutfak kullanıcıları, mutfak dolaplarını ihtiyaçlarına ve isteklerine göre tasarlaya bilmektedirler. Bilgisayar programları yardımlarıyla istenilen tasarım yapılabilmektedir. Bu nedenle standartlardan çok farklı mutfak dolapları imal edilebilmektedir. İstenildiği takdirde geleneksel veya klasik mutfak dolapları beyaz mutfak modellerine uyarlanabilmekte, cam mozaikler ile süslene bilmektedir. Beyaz mutfak dolaplarının kapaklarına derin raflar monte edilerek daha kullanışlı hale getirilebilmekte ve ev hanımların, mutfak kullanıcılarının bütün ihtiyaçlarına cevap verebilmektedirler. Ev hanımları bir boy dolabının yanına yarısı boy dolabı olan kalan yarısı çekmeceli bölmelerden oluşan dolapları mutlaka mutfak modellerinde istemektedirler. Beyaz mutfak dolap modellerinde yeni trend mutfak dolaplarının kulplarının tasarımıdır. Mutfak üreticileri bu konuda ev hanımlarının istedikleri bütün kulp modellerini tasarlayarak mutfak dolaplarında kullanmakta, ev hanımlarının beyaz mutfak modellerine olan taleplerinin artmasını sağlamaktadırlar. Beyaz mutfak dolap modelleri için davlumbazlar da istenildiği takdirde beyaz renge boyana bildiğinden beyaz renk uyumu tamamen yakalana bilmektedir. Ayrıca yeni teknolojiler ile mutfak dolaplarının kapaklarına led ışıklar monte edilerek aydınlatma konusunda farklılıklar yaratılmıştır.

Bütün bu farklılıklar yeni tasarımlar sayesinde beyaz mutfak dolap modelleri ev hanımları tarafından çok tercih edilmektedir. Mutfaklarının beyaz renkte ve ferah olması ev hanımlarının mutfaklarında daha çok zaman geçirmesini sağlamaktadır.Açık mutfaklarda ise mobilyalarla olan renk uyumu salonlarda geçirilen vakitleri daha keyifli hale getirmektedir.

Beyaz mutfak dolapları

Beyaz mutfak dolapları

Beyaz Mutfak Modelleri 2015

Beyaz Mutfak Modelleri 2015

Mutfak Mobilya Dekorasyonu

Mutfak Mobilya Dekorasyonu

beyaz mutfak tasarımları

beyaz mutfak tasarımları

Süt beyaz mutfak dolabı

Beyaz mutfak dolapları

Beyaz mutfak dolapları

Siyah beyaz mutfak modelleri

Akrilik mutfak modelleri

Akrilik mutfak modelleri

Beyaz Mutfak Modelleri

Beyaz Mutfak Modelleri

Ankastre

Ankastre

 

Gallery of Beyaz mutfak dolapları modelleri

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here