Günümüzde giyim ve kıyafet alanında tanışmış olduğumuz country tarzı, uzun yıllarında kullanılmaya başlanan bir dekorasyon tarzıdır. Bu dekorasyon tarzı evlerimizi dekorasyonunda da yerini almaya başladı. İzli bir şekilde, kısa sürede yayılan country tarzı dekorasyon ve mobilyalar, ev sahipleri tarafından beğenilmişe benziyor. Evlerimizin her alanında country dekorasyonu uygulamak, gün geçtikçe ortaya çıkan tasarımlarla mümkün oluyor. Country tarzı kırsal ve sade yaşam tarzını anımsatan, sıcak ve samimi ortam havası yaratan bir dekorasyon stili olarak kendini tanıtıyor. Genel olarak, bu tarzı yaratmak adına mobilya konusunda; işlemeli ve eskitilmiş mobilyalar kullanılır. Özellikle açık renkler tercih edilir. Doğal, sakin bir yaşama sahip ve zarif stillerden hoşlananlar için, son derece ideal ve huzur verici bir tarz oluşturulabilir.
Country tarzının son örnekleri, mutfaklarda görülmeye başladı. Genel anlamda modern mobilyalar ve dolaplarla country tarzının birleşmesi son derece yaratıcı oldu. Son zamanlarda da çıkan country tarzı mutfak dolaplarında ağırlıklı olarak açık renklere rastlıyoruz. İki renkli seçimler ve  karışık desenlerden kaçınılarak tasarlanmış tek renkli ürünler dikkat çekiyor. Tercihiniz country tarzı bir mutfak dekorasyonundan yana olacaksa, dikkat etmeniz gereken bir kaç nokta var.
Country stili, eskitme ya da işleme ağırlıklı olduğu için mutfaktaki enerji gül ve çiçek resimleri ile sağlıyor. Bu yüzden mutfağınızda vazo içerisinde çiçek veya çiçek motifli tablolar kullanmalısınız.
Tekstil noktasında; Tül veya perdelerinizde, halınızda çok renkli olmamak koşuluyla çiçek figürleri bulunmalıdır. Halıda veya perdeden birinde çiçek figürü kullanılırsa,  country tarzı hafifletilmiş olur.
Mutfak dolap kapakları, masa gibi unsurlarda cam maddesini tercih ederek, country havasını güçlendirebilirsiniz. Bu noktaların dışında,  mutfağınızda da birkaç ahşap objeyi yer vererek,  doğallık sağlayabilirsiniz.

Sımsıcak Country Tarzı Mutfak

Sımsıcak Country Tarzı Mutfak

Country

Country

country

country

LAME ve DORE: Country Stili Dekorasyonu Hakkında Herşey

LAME ve DORE: Country Stili Dekorasyonu Hakkında Herşey!!! Ve

En Güzel Country Tarzı Mutfak Dekorasyonu 2015

En Güzel Country Tarzı Mutfak Dekorasyonu 2015

Country Tarzı Mutfak Modelleri › Modelleri Fiyatları 2015

Country Tarzı Mutfak Modelleri › Modelleri Fiyatları 2015

Fransız Country Tarzı Mutfak Dekorasyonları

Fransız Country Tarzı Mutfak Dekorasyonları

country

country

 

Gallery of Country Tarzı Mutfak Modelleri – Dekorasyonu

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here