Retro tarzı ev dekorasyonunda yerini alıyor. Eskiye dönük tasarımlara sahip olan Retro tarzı, lamba ve aydınlatma sistemlerinde de seçenekler arasına eklendi. Retro lamba  modelleri, bizi geçmişe götürdüğü kadar da eğlenceli tasarımlara sahip. Retro lambaları yemek odalarınızda ve evlerinizde kullanmaktan zevk alacaksınız. Sizleri eğlendiren Retro tasarımlarda renk olarak küçük bir inceleme yapalım isterseniz.

Mor  renkte bir retro masa lambası ile dünyadaki yenilikleri ve eşsiz tasarımları evlerinize taşıyabilirsiniz. Retro lambalarda, ampul etrafındaki malzeme dökme demirden üretildiği için oldukça ağır olmasına rağmen bir o kadar sağlamdır. Retro lambalar genelde El boyama tekniği uygulanarak renklendirilir. Masa dışında kullanmak istediğinizde, yemek odalarınızda duvara monte ederek aplik olarak ta kullanabilirsiniz. Yâda yatak odalarınızda dekorasyonun için yatak başında kullanabilirsiniz. Yani kullanım alanları geniş ve uygulaması kolaydır.

1960′ ların esintisi taşıyan retro lambalar ise belirgin olarak aqua yeşili ve mavi renklerden oluşur. Bu modelleri retro lambalarının ilkleri İtalyan tasarımcılar tarafından ortaya çıkarılmış, daha sonrada da tüm dünyada kendini göstermiştir. Yeniden odada yerini alan eski klasik lambalar ile evlerimizi aydınlatılır ve klasik bir şıklık sunuyoruz. Sadece aydınlatmada kullandığımız ürünler olarak öne çıkan retro lambalar, dekorasyonun önemli parçalarıdır.

Yemek odasına tercih olarak yeşil retro bir lamba asabilirsiniz. Bu alanda sarı aksesuarlara yer vererek, retro lambalarla güzel bir uyum yakalayabilirsiniz. Retro dekorasyonu oluşturmak için pahalı eşyalar alıp; yüksek tutarlı alış-verişler yapmanıza, bütçenizi zorlamanıza gerek yok.
Salon ya da yemek odası duvarlarınızda aplik ya da masa lambası şeklinde kullanabileceğiniz retro lamba seçenekleri de mevcut. Genelde aplik retro lambalarında kullanılan Ombre tekniğiyle boyanmış kumaş renginden oluşan kordon, evlerinizi aydınlatırken, bütün dikkatleri üzerine çekecek. Bu tarzda bir retro lamba ile otantik bir aydınlatma sergileyebilirsiniz.
Eğer ahşap bir yemek odasına sahipseniz,  renk olarak güzel bir kombin yapabileceğiniz pembe retro lambalar tercih edebilirsiniz. Pembe tonu,  renk olarak yemek odalarınızı canlandırmak için kullanabileceğiniz sıcak ve samimi renk tonlarından birisidir. Aydınlatmanızın bulunduğu alanin önüne, pembe aksesuarlar ile değişik bir çizgi yaratabilirsiniz. Dekorasyonda kullandığınız pembe tonları sayesinde daha samimi ve sıcak yemek odaları oluşturacaksınız.
Eğer kendi imkânlarınızla retro lamba yapmak isterseniz; eskimiş, alüminyum süzgeçleri atmayın. Evleriniz için o süzgeçlerle retro lambalar yapabilir, misafirlerinizi şaşırtabilirsiniz. Alüminyum süzgecin üzerini istediğiniz renklere boyayabilir, eğer isterseniz kumaş kullanabilirsiniz.

Retro aydınlatma ve lambalarında en çok kullanılan modellerden biri de şamdan avizeler. Şömine ve retro lamba otantik ve mistik yemekler hazırlayabilirsiniz. Bu tarz bir retro lamba seçtiğinizde, mobilyalarda ahşap kahverengi tonlarına yer verin.

Tarz Aydınlatma Edison Ampul,Retro Ampul,Vintage Ampul

Tarz Aydınlatma Edison Ampul,Retro Ampul,Vintage Ampul

alüminyum Retro tarzı antika pirinç tek lamba kolye ışık st64

alüminyum Retro tarzı antika pirinç tek lamba kolye ışık st64

Retro 1 lamba kendir halat avize, retro ülke tarzı 2016 – $100.99

Retro 1 lamba kendir halat avize, retro ülke tarzı 2016 – $100.99

Retro 8 lamba kendir halat avize, retro ülke tarzı 2016 – $403.99

Retro 8 lamba kendir halat avize, retro ülke tarzı 2016 – $403.99

Online Toptan Alım yapın edison ışık avize Çin’den edison

Online Toptan Alım yapın edison ışık avize Çin'den edison

rustik retro tarzı şeffaf cam kolye restoran için lamba

rustik retro tarzı şeffaf cam kolye restoran için lamba

Tahmini Teslimat Zamanı

Tahmini Teslimat Zamanı

Online Alışveriş / Satın Düşük Fiyat Retro Lamp Table Fabrika

Online Alışveriş / Satın Düşük Fiyat Retro Lamp Table Fabrika

 

Gallery of Retro Lamba Modelleri

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here