Evlerimizin yeni teknolojiler ile yapılmaya başlanmasıyla yüksek maliyetlere mal olmaktadır.  Bu nedenle ev dekorasyonları genel olarak standart dekorasyonlar şeklinde yapılmaktadır. Salon için bir oturma grubu, bir sehpa, bir kaç tablo mutfaklarımız ise bir mutfak seti, yemek masası grubu ile birlikte dekore edilerek standart tasarımlar yapılmaktadır.  Evlerimizi güzelleştirmek ve farklı bir hava kazandırmak  çok farklı dekorasyonlar yapılabilir. Bunun için yüksek maliyetlere de ihtiyaç yoktur. Düşük maliyetlere her eve yapılabilir.

Mutfaklar için mutfak dolaplarının kapaklarını farklı renklerdeki kaplam kağıtları ile kaplayarak değişik şirin bir hava oluşturabilirsiniz. Yine baharatlıklarımızı değişik renklerde seçerek farklılık yaratabiliriz. Mutfak duvarlarımıza kullanılmış paletlerden yaptığımız minik ahşap vernikli raflar monte edebiliriz.

Yatak odalarımızda yatağımızın karşı duvarına doğa manzarası resmi yada sahil ve denizin birlikte yer aldığı resimler ile süsleyerek, yatak nevresimlerini ve battaniyelerini turkuaz veya açık mavi renkte tercih ederek yatak odamıza deniz havası kazandırabiliriz. Komidinlerimizin üzerine ağaç dallarından yaptığımız sarkıtma lambalarını asacağımız askılıklar yapabiliriz.Yatak odalarımızın pencerelerine kullanılmış paletlerden küçük pencere saksıları yaparak doğallık kazandırabiliriz.

Salonlarımız için yapacağımız dekorasyonlar, abajur başlıklarını değişik doğa yada hayvan figürleri bulunan kağıtlardan yaparak küçük farklılıklar yaratabiliriz.Salon oturma grubu için sehpa yerine ahşaptan el yapması sehpalar yapabiliriz. Salon duvarlarında küçük renkli çerçeveli ayna ve tablolarla duvarlarımıza farklı bir estetik kazandırabiliriz.

Bütün bu değişiklikleri basit malzemelerle ile, düşük maliyetlere kendimiz yapabiliriz. Yapacağımız değişiklikler sonrası evlerimiz çoğu evden daha farklı ve hoş olacaktır. Tüm yaşam alanlarımıza basit dokunuşlarla değişik ev dekorasyonları yapabiliriz.

Minimalist Ev Dekorasyonu

Minimalist Ev Dekorasyonu

Ev Dekorasyonunda Değişik Fikirler 2016

Ev Dekorasyonunda Değişik Fikirler 2016

Farklı ev dekorasyon örnekleri

Farklı ev dekorasyon örnekleri

2015

2015

Farklı ev dekorasyon modelleri

Farklı ev dekorasyon modelleri

Farklı İlhamla Ev dekorasyonu

Farklı İlhamla Ev dekorasyonu

Değişik Ev Dekorasyonu 2011

Değişik Ev Dekorasyonu 2011

Evine Değer Verenlere

Evine Değer Verenlere

 

Gallery of Değişik Ev Dekorasyonları

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here