Ev dekorasyonunda son dönem artan bir popülerlik ile kullanılan, mekâna sıcaklık ve samimi bir hava veren yastık veya kırlentler, isterseniz modern tarza isterseniz de klasik tarza rahatlıkla uyum sağlamaktadır. Çeşit, desen ve renk konusunda sınır tanımayan yastık modelleri ile siz de ev dekorasyonunuza ufak fakat etkili bir dokunuş yapabilirsiniz.

Bu yazımızda son dönemde moda olan yastık trendini daha detaylı ele alacağız.

DESENLİ YASTIKLAR

Bu sezon desen modasının ev dekorasyonuna da hâkim olduğunu rahatlıkla söyleyebiliriz. Desenlerin en çok kullanıldığı aksesuarlardan biri olan yastıklar ile isterseniz eğlenceli ve renkli bir mekân tasarlayabilir, isterseniz de romantik ve vintage bir etki yaratabilirsiniz.

Desenli yastıklar arasında seçim yapmanız gerekirse sezona damgasını vuran desen olan çizgili desen yastıkların ön plana çıktığını belirtmeliyiz. İster klasik olan siyah-beyaz çizgili deseni isterseniz de renkli çizgileri tercih ederek düz ren mobilyalarınızın üzerine eğlenceli bir dokunuş yapabilirsiniz.

TREND ALARMI: ÇİÇEK AÇAN EVLER

Romantik ve country akımın vazgeçilmez simgesi olan çiçek desenini, yastıkların üzerinde kullanılarak sade ve şık bir dokunuş yapabilirsiniz. Evinizde pastel tonlarda bir dekorasyon tarzınız var ise ve romantik bir etki yaratmak istiyorsanız pastel tonlarda seçeceğiniz çiçekli yastıklar sizin için ideal bir seçim olacaktır.

EVİNİZDE GEOMETRİK DESENLERE YER AÇIN

Geometrik desen modası, kıyafet ve aksesuar dünyasında olduğu kadar ev dekorasyonu dünyasında da popüler hale gelmiştir. Bu akım doğrultusunda geometrik desenli yastıklar da son dönemde artan bir ilgiyle takip edilmektedir.

İpucu: Birkaç geometrik desenin birleştiği yastıklar ise sezonun favorilerindendir.

Sosyal Terzi

Sosyal Terzi

dekorasyon trendleri 27.

dekorasyon trendleri 27.

Yastiklar.

Yastiklar.

Kuş Desenli Yastık (40x40) A Kaplumbağa Tasarım

Kuş Desenli Yastık (40×40) A Kaplumbağa Tasarım

Kadının Gazetesi Dekorasyonda Renkleri Kullanma Rehberi

Kadının Gazetesi Dekorasyonda Renkleri Kullanma Rehberi

cicek ve kelebek desenli keten

cicek ve kelebek desenli keten

Ayasofya Pr – YASTIK BY RIFAT ÖZBEK'TE PANDORA'NIN KUTUSU AÇILIYOR

Ayasofya Pr

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here