Her mevsim, ev dekorasyonunda kullanılan renkler ve aksesuarlar değişmektedir. Mevsimin ihtiyaçlarına göre şekillenen tekstil ürünleri, sezonun trend parçaları, mevsime uygun desen ve renk seçimleri dekorasyon tarzınıza yön veren belli başlı ana başlıklardır. Kış mevsiminin yaklaştığı şu günler ev tekstil ürünlerinde; serinletici yaz kumaşlarından, sıcak tutan kış kumaşlarına doğru bir geçiş söz konusudur. İşte tam da bu noktada ev dekorasyonunu kış mevsimine hazırlayan, içimizi ısıtan bir aksesuardan bahsetmek gerekir: koltuk şalları.

İçimiz ürperdiğinde hemen üzerimize aldığımız, elimizde çayımız ile keyif yaparken keyif ortağımız olan koltuk şalları birçok desen ve renk ile üretilmektedir. Ev dekorasyonuna yön veren belli firmaların bu sezon için de hazırladığı oldukça şık ve yumuşacık koltuk şalları mevcuttur. Sezona damga vuran trenlerden yola çıkarak bu sezon hangi desen ve renkte bir koltuk şalı tercih etmeniz gerektiğine gelin birlikte göz atalım.

TREND ALARMI: EKOSE DESENLİ KOLTUK ŞALLARI

Ekose deseni, dokusu itibarı ile kış mevsiminin yaklaştığı hissini bize uyandırmaktadır. Desen kullanımının ev dekorasyonunda oldukça moda olduğu bu sezonda, ekose desenli koltuk şalları seçerek siz de bu trende ayak uydurabilirsiniz.

Romantik tarzda bir ev için pastel tonlarda seçilen ekose desenli koltuk şalı iyi bir tercih olurken, eğlenceli mekânlar yaratmak isteyenlerin ise canlı renkte ekose desenlerine yönelmeleri gerekir.

PARILTI MODASI: SİMLİ KOLTUK ŞALI

Evinde hem sade hem de şık mekânlar yaratmak isteyenler, sezonun modası olan parıltının gücünden faydalanabilir. Simli koltuk şalı, özellikle sade formda döşenmiş bir mekânda küçük bir dokunuşla büyük bir şıklık algısı yaratabilir.

İpucu: Seçeceğiniz rengin içinizi ısıtacak sıcak tonlarda olmasına dikkat edin.

Ev Tekstili » aktifperde issimo koltuk şalı | Aktif Perde

Ev Tekstili » aktifperde issimo koltuk şalı | Aktif Perde

Koltuk Şalları Modelleri | Ev Dekorasyonları | Mobilya Modelleri

Koltuk Şalları Modelleri | Ev Dekorasyonları | Mobilya Modelleri

İncili Koltuk Örtüsü yapılışı tarifi modelleri şeması Koltuk

İncili Koltuk Örtüsü yapılışı tarifi modelleri şeması Koltuk

 

 

Koltuk sallari — Resimli Yemek Tarifleri

Koltuk sallari

Koltuk Şalları Koltuk Şalı resimleri Koltuk Şalları 2009

Koltuk Şalları Koltuk Şalı resimleri Koltuk Şalları 2015

Koltuk Şalı

Koltuk Şalı

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here