Yatak odası dekorasyonu, son zamanlarda üzerine ekstra olarak düşülen bir konudur. Çünkü modern evlerde genelde yatak odalarının metrekareleri düşüktür ve yatak odasında ihtiyaç duyulan her şeyi küçük bir yatak odasına sığdırmak kimi zaman problem haline gelebilir. Özellikle günlük hayatta en çok kullandığınız mobilyalardan birisi olan gardıroplar, yatak odası dekorasyonunda en önemli seçimlerden biri haline gelebilir.

Gardırop modelleri, ünlü dekorasyon mağazalarının tasarımları ile oldukça farklı tarz ve renk skalasına ulaşmıştır. Gardırop seçimi yaparken ise, güzel ve şık görüntüsünün yanı sıra kullanışlı olmasın ve sizin hayatınızı kolaylaştırması kriterlerine de dikkat etmeniz gerekmektedir. Ayrıca şık bir gardırop, doğru ve yeterli bir depolama alanı sunmayabilir. Bu sebeple seçtiğiniz gardırop modelinin sizin ihtiyacınız olan tasarımda olmasına ve yeterli depolama alanı yaratmasına dikkat etmelisiniz.

Peki, son zamanlarda hem estetik açıdan güzel; hem de depolama açısından oldukça fazla imkân sağlayan gardırop modelleri hangileridir? İşte sezonun en popüler gardırop modelleri…

Çekmece Ve Raflar İle Zenginleştirilmiş Bir Gardırop

Gardırobun içinde bulunan raflar, çekmeceler ve askı bölümü depolama alanlarınızı arttıran ve gardırop içinin daha düzenli gözükmesini sağlayan bir modeldir. Çok işlevselli olarak tasarlanan bu modelleri, Türkiye’nin önde gelen mobilya markalarından birisi olan Doğtaş markasının yeni sezon kataloglarında, Doğtaş gardırop modelleri arasında sıklıkla görebilirsiniz.

Çekmece ve raf tasarımında raflarına kolaylıkla uzanabileceğiniz, çekmecelerini de rahat açıp kapayabileceğiniz bir dizayn oluşturmak oldukça önemlidir.

Küçük Yatak Odaları İçin: Sürgülü Gardırop

Küçük bir yatak odanız varsa ve kapağı açılan bir gardırop yatak odanızın alanını daha da küçültüyorsa, sizin için ideal olan model sürgülü modeller olacaktır. Sürgülü kapaklı gardırop modelleri, hem şık hem de kullanışlı olmaları sayesinde son dönemde en çok tercih edilen modeller arasındadır.

2016 Doğtaş mobilya yatak odası | Mobilya Modelleri

Doğtaş modern gardrop modeli | Mobilya Modelleri

2014 Tekzen Gardrop Modelleri ve Fiyatları | Yeni Dekorasyon ...

Doğtaş yeni moda gardrop modeli | Mobilya Modelleri

En Ucuz Doğtaş Pasıfıca Köşe Dolap Gardırop Fiyatları ...

2016 Doğtaş mobilya yatak odası | Mobilya Modelleri

En Yeni Doğtaş Yatak Odası Takımları Doğtaş Viano Yatak Odası ...

Gardrop modelleri ve fiyatları - YENİ SEZON

BELLONA GARDROP MODELLERI | 2016 Yeni Bellona Mobilya ...

Yatak Odası Takımları: Doğtaş Yatak Odası

DOĞTAŞ - Fresno Yatak Odası

Doğtaş Zeyn Yatak Odası Takımı Doğtaş 2016 Yatak Odası ...

DOĞTAŞ - Bianco Yatak Odası

DOĞTAŞ - Flat Yatak Odası

Doğtaş son moda gardrop modeli | Mobilya Modelleri

Doğtaş Yeni Sezon Yatak Odası Takımları 2016 Yatak Odası ...

En Yeni Doğtaş Yatak Odası Modelleri Doğtaş Siento Yatak ...

DOĞTAŞ - Pasifica Yatak Odası

En Güzel Doğtaş Yatak Odası Takımları Önerileri | Dekorasyon ...

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here