Sokağa bakan odalarınız varsa ve yenilikçi, farklı bir oda için cam filmleri etkili bir çözüm olacaktır. Fazla ışık istemiyorum, tül perdeyi çok kullanmam diyorsanız dekoratif filmlere bakmanızı öneririm.

Perde veya panjur satın almak bazen çok fazla zamanınızı alabilir. Doğru renk ve kumaş seçebilmek biraz da marifet ister. Seçimi yaparken kullanacağınız cam filmi de hayal etmelisiniz. Bunların en büyük özelliği evinize dekoratif anlamda bir şıklık katmanın yanında odayı daha parlak ve büyük göstermeye yardımcı olur. Özellikle güneşli günlerde ışıkların cama vurmasıyla kendilerini büyük oranda belli ederler. Gördüğünüz pencere filmlerini kaldırmak da çok kolay. Bir gün bu görüntüden sıkıldığınızda pencerede hiçbir iz bırakmadan sökebilirsiniz.

Meraklı komşularınız varsa ve sizi sürekli pencereden izliyorsa onları caydırmak için pencere filmlerini kullanabilirsiniz. Maksimum ışık gelmesi için dekorun alt tarafında boşluk bırakmalısınız. Komşularınız bundan sonra yine sizin pencerenize bakacak ancak size değil filmin güzel motifine doymak istemeyecek.

Diğer bir tasarım ise dış ve iç ortamların birlikteliğidir. Eviniz birinci kattaysa ve bahçeniz varsa bu cam filmleri ile dışarıyı içeriye getirmeniz mümkün oluyor. Bahçedeki ağaçlar ile filmdeki çiçek desenleri müthiş bir ahenk oluşturuyor. Saydam ve başka renklerde motifler buzlu cam ile güzel bir görüntü oluşturuyor değil mi?

Odaları bir anda yenilemek istediğinizde ilk başta akla gelmese de uygun fiyatı, hızlı ve kolay yapımı ile pencere filmleri öne çıkıyor. Alttaki resimde gördüğünüz bir tam iki de yarım camı kaplayan filmlerin toplam fiyatı 90 TL’dir. Modern veya geleneksel tarzlarda modellerinden birini seçerek evinize hemen uygulayabilirsiniz.

Cam filmlerini sadece dışarıya bakan pencerelerde değil aynı zamanda banyo pencereleri ve duşa kabinlerde de kullanabilirsiniz. Bu tür ortamlar nemli olduğu için seçeceğiniz filmler de sert, su geçirmez ve dayanıklı olmalıdır. Ayrıca su damlacıklarını gizleyerek size düz ve pürüzsüz bir görüntü sağlayabilirler.

Bu ve bunun gibi basit ama etkili dekorasyon fikirlerinizi evlerinizde kesinlikle uygulamanızı tavsiye ederim.

Dekoratif Cam Filmleri

Dekoratif Cam Filmleri

Cam Filmi Kaplama Fiyatları, Cam Filmi Fiyatları,

Cam Filmi Kaplama Fiyatları, Cam Filmi Fiyatları,

Dekoratif Cam Filmleri

Dekoratif Cam Filmleri

Ak Blog SEO Ayarları Yapmak Akblog Web Tasarım internet

Ak Blog SEO Ayarları Yapmak Akblog Web Tasarım internet

Cam filmleriyle tasarruf

Cam filmleriyle tasarruf

Scorpion Cam Filmi

Scorpion Cam Filmi

Bina Cam Filmi

Bina Cam Filmi

Cam Filmi

Cam Filmi

 

Gallery of Eviniz için Cam Filmi Önerileri

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here