Banyolar evlerin en özen isteyen ve en temiz olması gereken mekânlarından biridir. Salon ya da mutfak kadar göz önünde olmasa da günlük hayatın önemli parçalarından olduğu için bu alanların dekore edilmesi de büyük özen istemektedir. Banyoların düzenlenmesinde en ince ayrıntılardan biri de banyo fayansları olmaktadır. Farklı modelleri ile banyolarda farklı bir atmosferin oluşmasını sağlayan banyo fayans modelleri her sene farklı tasarımları ile ilgi çekmektedir. Farklı renk tonlarında, farklı büyüklüklerde ve farklı desenlerde olan bu fayanslar banyoların genişliğine ve ya darlığına göre seçildiğinde daha başarılı olmaktadır.

Geniş Banyolarda Hangi Fayans Modelleri Kullanılmalı?

Geniş banyolar her rengin rahatlıkla kullanılabileceği alanlardır. Ancak banyonuz çok büyükse ve aldığınız eşyalar dahi banyoyu doldurmaya yetmiyorsa koyu renkli fayanslar seçmeniz ortamın daha dolu dolu görünmesini sağlayacaktır. Son zamanlarda büyük banyolarda kullanılan fayanslardan olan çini modeller de geniş banyolarda daha güzel duracaktır. Siyah, turuncu, kırmızı, koyu kahverengi, mavi ve yeşil gibi tonlarda bu banyoların vazgeçilmezlerinden olacaktır. Bir yerine 3-4 farklı renk bir arada kullanılabilir.

Küçük Banyo Fayansları Nasıl Seçilmeli?

Küçük banyolarda fayans seçimi yapılırken genellikle ortamı daha ferah gösterecek olan beyaz, krem, gri, tozpembe, turkuaz gibi tonlar seçilebilir. Geniş banyolarda ortamı dolduran minik çini resimlerin aksine küçük banyolarda daha büyük şekillerden oluşan modeller de tercih edilebilir. Ortamı büyük göstermek adına banyo fayans modelleri tek renk ve ya iki farklı renk tonunun kullanılması ile de hazırlanabilir. Küçük banyolarda eğer cam bulunuyorsa camın tam karşısındaki duvara açık renk tonu kullanmak da daha ferah bir banyo elde etmeyi sağlayacaktır. Son zamanlarda çıkan birbirinden farklı fayans modelleri ile de banyolar şenlendirilebilir.

BANYO FAYANS MODELLERI

BANYO FAYANS MODELLERI

BANYO FAYANS MODELLERI

BANYO FAYANS MODELLERI

Banyo fayans modelleri 2015

Banyo fayans modelleri 2015

Banyo fayans modelleri 2016

Banyo fayans modelleri 2016

Banyo fayansları

Banyo fayansları

kütahya seramik banyo Fayans Modelleri

kütahya seramik banyo Fayans Modelleri

BANYO FAYANS MODELLERI

BANYO FAYANS MODELLERI

BayanVizyon 2014

BayanVizyon 2014

 

Banyo Fayans Modelleri 2016 Galerisi

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here