Ev dekorasyonunda en önemli mekânlardan birisi olan oturma alanlarını dekore etmek, en zahmetli ve üzerinde en çok kafa yorulan dekor işlemlerinden birisidir. Evde en çok zaman geçirilen alanlardan birisi olan oturma alanları, zevkinize uygun olarak dekore edildiğinde size mutluluk ve huzur verecektir. Bu sebeple oturma alanlarını dekore ederken zevkinize en uygun dekorasyon tarzını oluşturmaya ve en sevdiğiniz renkleri kullanmaya özen göstermelisiniz.

Oturma alanlarını dekore ederken, en temel soru ve sorunlarından birisi de koltuk takımlarının rengine karar verme konusudur. Bazen hızlı alınan kararlar ya da kullanışlı olup olmadığına dikkat edilmeden seçilen renkler sonradan pişmanlık hissettirebilir.

Peki, evinizde seçtiğiniz koltuk takımı renginden pişmansanız ya da kullandığınız koltuk takımlarının renginden artık sıkıldıysanız nasıl bir değişiklik yapabilirsiniz? İşte size hem çok ekonomik hem de oldukça pratik bir değişiklik fikri: koltuk örtüleri.

Koltuk Örtüleri Renk Renk!

Koltuklarınızın renginden sıkılmış olabilirsiniz. Ya da koltuklarınız eskimiş olabilir. Hiçbiri olmasa bile evinizde küçük çocuklarınızın koltuklarınızı batırmasından artık bıkmış olabilirisiniz. İşte tüm bu sorunlara hem evinizin dekorasyon tarzından ödün vermeden hem de oldukça az maliyetle oldukça pratik bir çözüm bulabilirsiniz. Koltuk örtüleri son zamanlarda bu dertlerden yakınan tüm bayanların kurtarıcısı olmuş durumda.

Birçok farklı model ve farklı ebatlarda üretilen koltuk örtüleri sayesinde istediğiniz koltuk takımına uygun koltuk örtüsünü bulabilirsiniz. Üstelik son dönemlerde İstikbal gibi büyük ve ünlü marka da yeni sezon kataloglarında koltuk örtülerine yer vererek, kaliteli ve farklı tasarım arayanlara da çözüm olmuştu. İstikbal koltuk örtüleri modelleri, hem birbirinden farklı ve tasarım duran modelleri ile hem de uygun fiyatları ile koltuk örtüsü seçiminde şimdiden en çok tercih edilen markalar arasında yerini almıştır bile.

KOLTUK ÖRTÜSÜ MODELLERI - Medcezir.net

Istikbal Koltuk Örtüsü | Koltuk Örtüsü, Özel Dikim Modeller

İstikbal Fyona Koltuk Köşe Takımı - İstikbal Mobilya

İstikbal Star Koltuk Köşe Takımı - İstikbal Mobilya

İstikbal Star Koltuk Köşe Takımı - İstikbal Mobilya

SERTEKS Koltuk ve Sandalye Örtüsü , modern ve şık tasarımın ...

İstikbal Dream Maksi Kanepe Takımı - İstikbal Mobilya

istikbak mobilya ürünleri fiyat listesi: İSTIKBAL KANEPE ...

koltuk örtü modelleri (2) › Ev Dekorasyon Fikirleri

 

Modern Koltuk Örtüsü Modelleri - Ev Dekorasyon Örnekleri ve ...

KOLTUK ÖRTÜSÜ MODELLERI - Medcezir.net

Yeni Moda Koltuk Örtüleri Ve Fiyatları 2016 | Dekoryazar.com

2015 Koltuk ve Çekyat Örtüsü Modelleri 4 |Ev Dekorasyonu

modernkoltukortusumodelleri8 - Ev Dekorasyon Örnekleri ve ...

İstikbal Neva Deluxe Çekyat Takımı - İstikbal Mobilya

2015 Koltuk ve Çekyat Örtüsü Modelleri 17 |Ev Dekorasyonu

SERTEKS Koltuk ve Sandalye Örtüsü , modern ve şık tasarımın ...

koltuk örtü modelleri (14) › Ev Dekorasyon Fikirleri

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here