Türkiye’nin en büyük halı markalarından birisi olarak kendini tanıtan Merinos markası, son zamanlarda yaptığı açılım ile ev tekstili ve mobilya alanlarına da koleksiyonlarını üretmeye başlamıştır. Halı sektöründeki iddiasını ve kalitesini; mobilya ve ev tekstili konusuna da taşımayı başaran Merinos markası, oldukça tasarım duran ve farklı tarzlara hitap eden mobilya koleksiyonları ile şimdiden sektörde iddiasını konuşturmaya başlamıştır.

Merinos markası, diğer büyük mobilya markalarında olduğu gibi, kendi marka koleksiyonlarında da yeni evlenecek çiftlere yardımcı olmak amacıyla düğün paketleri hazırlamıştır. Merinos düğün paketleri her bütçeye ve her dekorasyon tarzına uygun olarak tasarlanmıştır ve geniş bir seçim yelpazesi vardır. Merinos markası kalitesi, şıklığı, estetik ve konforu ile yeni evlenecek olan çiftlerin ilgisini çeken markalar arasında yerini şimdiden almıştır. Evli çiftlerin karar vermekten en çok zorlandığı konulardan birisi olan mobilya seçiminde tüm ihtiyaçlarını, Merinos markasının hazırlamış olduğu düğün paketleri ile hem uygun fiyata hem de bir kerede çözmek mümkündür.

Hem Klasik Hem Modern

Merinos markası, klasik tarzda mobilyalar ürettiği koleksiyonları ile evinde saraydan bir köşe etkisi yaratmak isteyenlerin en çok tercih ettiği markalar arasında yerini almıştır. Klasik tarz denilen tarzı uygun bir bütçe ile evine taşımak isteyenlere farklı renk ve model alternatifleri ile oldukça geniş bir ürün yelpazesi sunan Merinos Mobilya, düğün paketlerinde de aynı çizgiden ödün vermeden kaliteyi ucuza satın almanızı sağlamaktadır.

Modern ev dekorasyonunda sevenleri de unutmayan Merinos markası, klasik çizgileri modern dekorasyon trendleri ile yorumlayarak klasik ve moderni çok iyi bir araya getiren nadir markalardan birisidir. Böylece klasik tarz ile modern tarzın uyumundan hoşlanan yeni evli çiftler, Merinos markasının modern-klasik düğün paketleri ile bu tarzı evlerinde yansıtabilirler.

Bianco Siesta 3'lü Set ( Düğün Paketi ) | Rize Varlılar ...

Ev Dekorumuz ~ Düğün Paketleri 2015 ~ Ev Dekorasyonu

2015 çeyiz paketleri indirim haberleri modelleri ve ...

2014 Düğün Paketleri | Hobi Dünyası Ev Dekorasyonu Önerileri

 

Ev Dekorumuz ~ Düğün Paketleri 2015 ~ Ev Dekorasyonu

2015 çeyiz paketleri indirim haberleri modelleri ve ...

Mobilya - Mobilya Fiyatları

Gelincik Mobilya Düğün Paketi modeline ait detay sayfası

Kampanyalar | Ahıska Mobilya

Merinos salon takımları ve fiyatları › Binbir Dekor

Gold Düğün Paketi modeline ait detay sayfası

Ev Dekorumuz ~ Mondi Düğün Paketleri 2015 ~ Ev Dekorasyonu

KILIM MOBILYA DÜĞÜN PAKETI MODELLERI | Ev Dekorasyon Blogu

En Ucuz Salon Düğün Paketleri Modalife Montana Düğün Paketi ...

Ev Dekorumuz ~ Trend MERINOS DÜĞÜN PAKETLERI 2015 ~ Ev ...

Mobilya Türk | Düğün Kampanyaları, Düğün Mobilyası

 

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here